چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار تحلیلگر بیت کوین "پس زمینه عالی" را با قیمت 100 هزار دلار...

تحلیلگر بیت کوین “پس زمینه عالی” را با قیمت 100 هزار دلار در این چرخه گاو نر ، 1 میلیون دلار تا سال 2035 می بیند

 

الكس ساندرز ، مدیر عامل ناگت نیوز به Cointelegraph گفت ، بیت کوین طی 5 سال به 100000 دلار و در سال 2035 به یك میلیون دلار می رسد. ساندرز در 18 نوامبر در مصاحبه با مایکل ون دو پوپه ، تحلیلگر Cointelegraph Markets ، شرایط فعلی را “پس زمینه عالی” برای اوج های جدید توصیف کرد.

وی گفت: “یا در حال حاضر در چند هفته آینده ادامه خواهد داشت و خیلی سریع به 20،000 دلار می رسد ، یا اینکه در حال حاضر محدوده کمی دارد و امیدوارم که در سال آینده مثبت باشد.”

ساندرز در حالی صحبت کرد که BTC / USD از بالاترین قیمت 18،400 دلار اخیر برای عبور از یک راهرو گسترده که 17،700 دلار شده است ، خارج شد. سود سریع بود و تنها خروجی هفتگی تا 15٪ بازده داشت. با نگاه به جلو ، ساندرز ادعا کرد که از شش یا هفت رقم برای بیت کوین راهی وجود دارد ، اما تغییر پول و پذیرش به این معنی است که اکنون “چاره ای نیست”.

وی گفت: “من صادقانه فکر می کنم که بیت کوین در پنج سال آینده به 100000 دلار برسد ، و سپس این اتفاق خواهد افتاد ،” خوب آیا آنها واقعاً سعی می کنند آن را تعطیل کنند یا چگونه آن را تنظیم و تجارت می کنند؟ ” او به ون دو پوپهVan de Poppe) (گفت.

پیش بینی ها نسبت به برخی از پیش بینی های قیمت فعلی ، مانند سری سهام عادی سهام برای جریان ، که حداقل سالانه 100000 دلار پیش بینی می کند ، بسیار خوشبینانه هستند. نگرانی ساندرز در مورد قانونی بودن در صورت افزایش قیمت زیاد ، نگران کننده سرمایه گذار بزرگ ری دالیو است که نظرات وی در مورد بیت کوین این هفته باعث تبلیغات قابل توجه وی شد.

اتریوم

در این بین چشم انداز از نظر بزرگترین altcoin Ether (ETH) بسیار بالاتر است. ساندرز معتقد است که احتمال زیادی وجود دارد که بالاترین قیمتهای جدید برای ETH / USD یک سال دیگر یا کمتر باشد. با در نظر گرفتن نتایج فعلی ، این تقریباً 200 درصد از سطح مطبوعاتی 470 دلار افزایش خواهد داشت.

مانند سایر altcoins ، اتر تلاش کرده است تا از به روزرسانی های اخیر بیت کوین تقلید کند ، حتی اگر Ethereum 2.0 که مدت ها در انتظار آن بود راه اندازی شده است و نقشه راه مربوط به تغییر شبکه در حال اجرا است.

با توجه به cointelegraph.com ، با این وجود ون دو پوپه Van de Poppe) (موافق است که آینده برای اتر بسیار روشن است ، و گاو نر بعدی فقط به ترتیب بزرگی بالاتر از قله قبلی متوقف می شود. وی روز چهارشنبه به دنبال کنندگان توییتر گفت: “دوره بعدی ATH برای ETH احتمالاً بین 10،000 تا 20،000 دلار است.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید