سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار تحلیل بیت کوین و اتریوم، اصلاح قیمت اتریوم

تحلیل بیت کوین و اتریوم، اصلاح قیمت اتریوم

قیمت بیت کوین مدام در حال افزایش بود و روند صعودی خود را تا قیمت ۵۸ هزار دلار ادامه داد. قبل از شروع تصحیح روند نزولی‌، بیت کوین همچنین به بالاترین قیمت همیشگی خود در حدود ۵۸.۶۴۱ دلار معامله شد. این ارز دیجیتال در حال حاضر زیر ۵۶ هزار دلار فروخته می‌شود و پشتیبانی اصلی آن ۵۵ هزار و ۵۲ هزار دلار است. با این وجود‌، کار اتریوم برای عبور از ۱۹۵۰ دلار آمریکا دشوار بود و به ۱۸۲۰ دلار سقوط کرد.

بیشتر از ۵۷ هزار دلار در قیمت بیت کوین سود کسب کرد. قیمت ۵۸ هزار دلار نیز توسط بیت کوین پشت سرگذاشته شده و به بالاترین رقم همیشگی خود در حدود ۵۸.۶۴۱ دلار معامله شد. با این وجود‌، با رسیدن به ۶۰ هزار دلار آمریکا ، برای ادامه روند صعودی تلاش کرد و اخیراً در قیمت پایین‌تر اصلاح شد.

وقفه ای در سطح پشتیبانی ۵۶ و ۵۷ هزار دلار رخ داده است. حمایت قابل توجه بعدی نزدیک به ۵۵ هزار دلار است. در صورت وجود نکات منفی بیشتر ، خرس‌ها پشتیبانی هفتگی را با ۵۲ هزار دلار امتحان می‌کنند. در صورت صعودی بودن، هدف اصلی این هفته می تواند ۶۰ هزار دلار باشد.

طبق Cryptonews.com ، قیمت اتریوم نتوانست در بالای ۲۰۰۰ دلار تثبیت شود و افت جدیدی را آغاز کرد. اتریوم سطح پشتیبانی ۱۹۵۰ و ۱۹۰۰ دلار را شکست. پشتیبانی ۱۸۵۰ دلاری اکنون در حال آزمایش است. در صورت ادامه فعالیت خرس‌ها ، ممکن است نرخ حمایت از ۱۷۶۰ دلار و ۱۷۵۰ دلار کاهش یابد.

سطح ۱۹۵۰ دلار آمریکا یک نقطه محوری مهمی است. در روند صعودی‌، مقاومت کلیدی هنوز نزدیک به ۲۰۰۰دلار خواهد بود.

در هفته‌‌ی گذشته‌، بایننس کوین بیش از ۱۰۰٪ جهش داشت و همچنین قیمت ۳۰۰ را شکست. سود و معاملات زیر ۳۰۰ دلار  اکنون اصلاح خواهد شد. حمایت اولیه نزدیک به ۲۵۵ دلار است که در زیر آن می‌توان ۲۲۰ دلار را آزمایش کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید