چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه تحلیل آلت کوین تحلیل هفتگی آلت کوین ها (تاثیر Defi وافزایش تراکنش در اتریوم...

تحلیل هفتگی آلت کوین ها (تاثیر Defi وافزایش تراکنش در اتریوم )

کاردانو وپولکادات در  (coin market cap) از ریپل پیشی  گرفتند.

قیمت تراکنش  همچنان در اتریوم رو به  افزایش است و تاجران خرده فروشی در معاملات روزانه خود تحت فشار قرار گرفته اند.

کاردانو (ADA)و پولکادات (DOT) اکنون به ترتیب چهارم و پنجمین دارایی ارزرمزنگاری شده هستند که ارزش بیشتری دارند ، پس از آنکه هر دو آنها در اوایل دوشنبه از سرمایه XRP فراتر رفتند. این به دلیل تجمع اخیر در امور مالی غیرمتمرکز DeFi)) و افزایش هزینه استفاده از بلاکچین اتریوم  است.

طبق داده های سایت تحلیلی مساری ، محدودیت بازار کاردانو در حدود 21.82 میلیارد دلار است در حالی که پولکادات در حدود 19.83 میلیارد دلار است. برای XRP ، این رقم حدود 16.36 میلیارد دلار است.

به گفته سرمایه گذاران و تحلیل گرانی که با CoinDesk صحبت کرده اند ، آخرین تجمع دو ارز رمزنگاری شده برای این بلاکچین های عمومی “پمپ های منحصر به فرد” نیست ، اما شرط بندی در روایت (قاتل) اتریوم این بلاکچین های عمومی است. سرمایه گذاران و معامله گران به طور فزاینده ای بلاکچین اتریوم را بسیار گران و دشوار می دانند در حالی که بودجه غیرمتمرکز DeFi) )، که معمولاً بر پایه اتریوم ساخته شده ، همچنان رونق می یابد.

داده های شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین Glassnode نشان می دهد که وقتی ether پس از آنکه CME قرارداد معاملات آتی خود را در روز یکشنبه آغاز کرد ، جهش پیدا کرد ، هزینه معاملات بلاکچین اتریوم  دوباره صعودی  شد. با میانگین متحرک 24 ساعته ، کل هزینه های معامله شبکه ، از ساعت 14:00 UTC 9) صبح به وقت (ET دوشنبه ، 8 فوریه ، در 1،003،727.15 دلار رسید.

اتریوم ظاهراً بیش از حد مسدود شده است. ، Mable Jiang  مدیر شرکت سرمایه گذاری رمزنگاری Multicoin Capital  میگوید:کاردانو وپولکادات در روایت بزرگتر از جستجوی یک بلاک چین مقیاس پذیر جای می گیرند. بنابراین اگر سرمایه در بازار رمزنگاری به دنبال جدیدترین روایت برای فروش است ، این همان است.

جیانگ مالتی کوین سرمایه، پایتخت یک صندوق رمزنگاری مستقر در تگزاس ،در بسیاری به اصطلاح “قاتلان اتریوم” از جمله سولانا و الگوراند سرمایه گذاری کرده است.

کمک به هدایت آخرین تجمع اتر ، بخش انفجاری DeFi است.تقریباً 36.13 میلیارد دلار در هر لحظه از طریق اطلاعات DeFI Pulse در DeFi قفل شده است. اکثر پروتکل های برتر DeFi با استفاده از سرمایه بازار مبتنی بر اتریوم از جمله Aave ، Uniswap ، Maker ،  Synthetix   و Compound هستند.

استفاده از شبکه اتریوم گران شده است و این فقط به دلیل DeFi نیست. به گفته جیانگ ، عامل دیگر آخرین افزایش بیت کوین به بالاترین قیمت جدید در اوایل روز دوشنبه است که تولید کننده خودروهای الکتریکی تسلا (NASDAQ: TSLA) از خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خبر داد.

جیانگ گفت: “در حال حاضر ، به دلیل افشای تسلا ، چنین تجمع بزرگی به وجود آمده است ، و اگر افراد قصد دارند موقعیت کوتاه خود را در مورد اتر ببندند ، احتمالاً برای هر معامله 50 تا 100 دلار به ازای کارمزدپرداخت می کنند. با استفاده از سیستم عامل های غیرمتمرکز  ،این دیگر برای خرده فروشان کوچک  مقرون به صرفه نیست.

طبق ساعت گذشته، طبق قیمت ردیاب gasnow.org هزینه تراکنش ، که با انرژی استخر استخراج Ethereum Sparkpool تأمین می شود ، متوسط ​​قیمت تراکنش307 گیگاوات بود. تراکنش به واحد قیمت گذاری داخلی برای انجام معاملات در اتریوم گفته می شود و با gwei نشان داده می شود ، که برابر است با یک میلیاردم اتر.

گزارشی که در اوایل ماه جاری توسط شرکت سرمایه گذاری  Outlier Ventures منتشر شد ، اشاره کرد که کاردانو دومین پروتکل فعال در زمینه بلاکچین اتریوم است ،در حالی که پولکادات از ماه جولای گذشته تا نوامبر تعداد توسعه دهندگان خود را  ماهانه  دو برابر کرده است.

دنیس وینوكوروف ، رئیس تحقیق در Bequant ، گفت: با توجه به همه موارد DeFi در بازار ، بخاطر از دست دادن روند صعودی كاردانو بخشیده می شود ، اما اصول اساسی آن بسیار حمایت كننده است. “به همین ترتیب ، پولکادات همچنین به عنوان یکی دیگر از پروتکل های فعال توسعه یافته ،برجسته شد و قابلیت همکاری و ورود به DeFiرا به خوبی بازی کرده است.

بر اساس یک سال گذشته ارزهای رمزنگاری شده، سایر سیستم عامل های اصلی قرارداد هوشمند نیز رشد چشمگیری داشته اند. به گفته مساری ، سولانا (SOL) ، کیهان (ATOM) و الگوراند (ALGO)به ترتیب 320.3٪ ، 141.4٪ و 130.81٪ افزایش داشتند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید