چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار تلاش‌های اسکاراموچی در تقویت پذیرش ارزهای دیجیتال ادامه دارد

تلاش‌های اسکاراموچی در تقویت پذیرش ارزهای دیجیتال ادامه دارد

بر اساس گزارشات منتشر شده، آنتونی اسکاراموچی با استفاده از طرح مبتکرانه UNLOX قصد دارد تا گسترش عمومی پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال توسط مشاغل را آغاز نماید. به منظور راه اندازی این طرح، اسکاراموچی تصمیم گرفته است تا با پلتفرم NAX همکاری خود را شروع کند.

به گزارش ارزنیوز؛ به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، آنتونی اسکاراموچی، مدیرعامل اسکای بریج کپیتال برای گسترش هر چه بیشتر پذیرش نهادی ارزهای دیجیتال توسط کسب‌وکارها و مشاغل، قصد دارد تا از ابتکاری به نام UNLOX پرده برداری کند.

این ابتکار اسکاراموچی با همکاری پلتفرم معاملاتی NAX به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در چارچوب این همکاری، اسکاراموچی صندوق UNLOX را راه‌اندازی خواهد کرد و قرار است شرکا در چند دوره‌ی تأمین سرمایه مشارکت کنند که نخستین آن‌ها ارزشی بالغ بر ۲۵۰ میلیون دلار خواهد داشت.

این صندوق قرار است تا حد زیادی بر روی علاقه شرکت‌ها به توکینزه‌ کردن دارایی‌های‌شان در حوزه املاک، اوراق بهادار شرکت‌ها و ابتکارات سرمایه‌گذاران ریسک پذیر متمرکز شود.

لازم به ذکر است که بلاکچین الگورند نیز قصد دارد تا در آینده به این پروژه بپیوندد. الگورند (ALGO) به عنوان پایه فنی همکاری در این طرح انتخاب شده است و شرکا در نظر دارند که از آن به عنوان بستری برای فعالیت خود استفاده کنند زیرا که آقای اسکاراموچی همواره بر برتری فنی این بلاکچین به عنوان میزبان قراردادهای هوشمند تأکید می‌کند.

همچنین در گزارش‌های اخیر، به این موضوع مهم نیز پرداخته شده است که UNLOX از پروژه‌های اولیه و نوپا در حوزه کلکسیون دیجیتال (توکن‌های غیر مثلی) پشتیبانی خواهد کرد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید