جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار تلاش اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال برای بازیابی حساب توییترشان

تلاش اینفلوئنسرهای ارز دیجیتال برای بازیابی حساب توییترشان

توییتر تعدادی از حساب های اصلی مربوط به ارزهای دیجیتال را از جمله بزرگترین تأثیرگذاران این صنعت را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش ارزنیوز؛ طبق توییت ۱۰ مارس پیتر مک کورمک، سازنده پادکست بیت کوین، اخیراً حداقل شش حساب فعال در حوزه ارزهای دیجیتال توسط توییتر به حالت تعلیق درآمده است.

حساب های ذکر شده شامل برجسته ترین و پردنبال کننده ترین صفحات کاربری حوزه ارز دیجیتال در توییتر با بیش از ۳۰۰ هزار دنبال کننده از جمله حساب تحلیلگر زنجیره‌ای بیت کوین ویلی وو و خالق مدل سهام BTC به جریان PlanB و همچنین مدافع رمزنگاری TheCryptoDog است.

سایر حساب های تعلیق شده مرتبط با بازار رمز ارز مانند MMCrypto ، TheMoon ، Koroush AK و WSBChairman (که ادعا می کند این حساب با انجمن Reddit’s r / WallStreetBets مرتبط نیست) نیز، به حالت تعلیق درآمده اند.

لیست کامل حساب های تعلیق شده از این قرار است:woonomic @ /100trillionUSD @ /mmcrypto @/ wsbchairman @ themooncarl @/ [email protected]

در زمان انتشار این خبر ، پنج حساب از لیست اعلام شده هنوز غیرقابل دسترسی باقی مانده است، این در حالی است که به نظر می رسد حساب های Willy Woo (با ۶۰۰ دنبال کننده) و PlanB به طور کامل بازیابی شده اند.

علی رغم تعلیق مختصر PlanB، توییتر برخی از حساب های اصلی و جعل هویت شده plan B که نیاز به تعلیق داشتند را در این لیست قرار نداد.

در همین راستا کاربر توییتر آنکه بورگر اشاره کرد که، برخی از حساب های جعلی PlanB مانند 100TrillionUSDT و 100TrillionUSDD به عنوان بخشی از لیست تعلیق شده ها در توییتر نبودند و به حالت تعلیق در نیامده اند.

در تاریخ ۸ مارس ، پشتیبانی توییتر اظهار داشت که سیستم عامل، این حساب کاربری را به اشتباه تعلیق کرده است.

منبع: Cointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید