سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار تمبر و پاکت نامه بخرید/NFT‌ها پستی می‌شوند

تمبر و پاکت نامه بخرید/NFT‌ها پستی می‌شوند

سرویس پستی ایالات متحده با اعلام ۷۳.۱ میلیارد دلار هزینه‌ی خدمات پست در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که قصد دارد به زودی از طرح توکن‌های پستی رونمایی کند.

به گزارش ارزنیوز؛ خدمات پستی ایالات متحده به زودی پا به بازار توکن‌‌های غیر مثلی خواهد گذاشت.

این طرح نه فقط برای انتشار آثار هنری یا موسیقی، بلکه برای کمک به مشتریان در خرید‌های پستی خواهد بود.

در اطلاعیه روز سه شنبه، پلتفرم ارتباطات یک سرویس کیس‌میل (CaseMail) گفت که USPS توکن‌های غیر مثلی پستی خود را برای استفاده در ایالات متحده راه اندازی کرده است. این توکن‌ها به صورت دیجیتال بر روی برچسب‌های USPS ’ePostage و موارد فیزیکی که از طریق پست ارسال می‌شود مهر خواهند شد و زنجیره‌ای قابل تأیید برای نگهداری دارایی‌های دیجیتال و فیزیکی ایجاد می‌کنند، زیرا همه‌ی داده‌ها در بلاکچین ثبت می‌شوند.

جو روئیز، بنیانگذار و مدیر عامل کیس‌میل گفت: استفاده از توکن برای کمک به محافظت از فرایندی که برای همه آشنا و مهم است، ارسال نامه یا بسته، به زنده نگاه داشتن این فناوری مهم کمک می‌کند.

این شرکت ابتدا توکن‌های پستی را منحصراً برای متخصصان حقوقی و آژانس‌های دولتی ارائه می‌دهد ، برنامه‌ای که برای سه ماه دوم در نظر گرفته شده است شامل مشارکت با ارائه دهندگان خدمات مصرف کننده و تجاری می‌باشد. آژانس دولتی همچنین از درآمد 73.1 میلیارد دلاری پستی و سایر خدمات در سال مالی 2020 خبر داد، این بدین معناست که تمبرهای دیجیتال پستی می‌توانند به یک بازار بزرگ‌‌تر منتقل شوند.

موارد استفاده کیس‌میل برای توکن، ظاهراً بخشی از یک روند بزرگ‌تر است که شرکت‌ها می‌توانند داده‌های دنیای واقعی را در رمز ارزها به کار گیرند. امسال، افراد و بنگاه‌های فناوری از توکن‌ها برای برچسب گذاری جغرافیایی هنرهای خیابانی و ساخت دستگاهی با قابلیت ثبت و رمزگذاری دما، کیفیت هوا و سایر داده‌ها به توکن‌ها در یک تأیید اثبات حضور یا proof-of-presence، استفاده کرده‌اند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید