چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار تنظیم کننده های هندی خواستار IPO برای فروش ارزهای دیجیتال هستند

تنظیم کننده های هندی خواستار IPO برای فروش ارزهای دیجیتال هستند

بر اساس گزارش روز دوشنبه اقتصادی‌، هیئت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) طی چندین هفته است که به طور غیررسمی پیام را با بانکداران، بازرگان‌، وکلا و مدیران شرکت ارتباط برقرار می‌کند.

طبق گفته‌ی کویندسک، هیچ ارتباط کتبی به طور رسمی از سوی SEBI ارائه نشده است‌، با این حال‌، چندین نفر از افراد نزدیک به موضوع به روزنامه اقتصادی اقتصادی تایمز گفتند که این ارتباطات می‌تواند مربوط به محدودیت‌های برنامه‌ریزی شده هند در زمینه ارزهای رمزپایه غیر‌دولتی باشند.

گفته می شود هند با لایحه‌ی جدیدی که قرار است در جلسه‌ی کنونی پارلمان معرفی شود،  در حال منع استفاده از «ارزهای رمزپایه خصوصی» است. همچنین پیش بینی می‌شود این لایحه چارچوبی را برای بانک مرکزی هند برای صدور روپیه دیجیتال خود فراهم کند.

طبق این گزارش‌، وکیل اوراق بهادار گفت که «به نظر می‌رسد تنظیم کننده‌ی بازار فکر می‌کند اگر یک مروج دارایی غیرقانونی در کشور داشته باشد‌، می‌تواند برای سرمایه‌گذاران خطراتی را همراه داشته باشد».

ماهش سینگی‌، مدیر عامل شرکت بانکی سرمایه‌گذاری‌، مشاوران سینگی‌، خاطرنشان کرد که ترس از این است که بودجه‌های جمع آوری شده برای سوداگری استفاده شود.

ماهش اظهار داشت:

«تنظیم کننده پیام های غیرمستقیمی در این باره داده است و در موارد خاص حتی سایر سرمایه گذاران با احتیاط مراقب هستند که دارایی های رمزنگاری را در اختیار داشته باشند زیرا ممکن است این موارد در هند ممنوع باشد».

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید