چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار توسعه دهندگان بنیاد Ethereum درباره راه اندازی و اقتصاد ETH2 بحث می...

توسعه دهندگان بنیاد Ethereum درباره راه اندازی و اقتصاد ETH2 بحث می کنند

در این زمینه ، Ethereum باید از زنجیره اصلی به زنجیره ETH2 منتقل شود تا اعتبارسنج ها یا عملگرهای گره کامل ، بتوانند در اعتبار سنجی بلوک شرکت کنند. قبل از اجرای صحیح به روزرسانی ، کد بیان می کند که حداقل 16384 اعتبار سنج وجود دارد که هر کدام 32 ETH کار کنند. اگر مارک برآورده نشود ، دیگران نگران بودند که سکه ها در برزخ گیر کنند.

دنی رایان ، محقق EF ، كه در یكی از بنیادهای Ethereum اخیراً “از من چیزی بخواهید” در مورد Reddit ، گفت كه در صورت لزوم می توان آستانه را تنظیم كرد تا اطمینان حاصل شود كه ETH2 واقعاً پیدایش را می بیند:

“من شخصاً فکر می کنم که برای راه اندازی اولیه ، 100k + ETH در قرارداد کافی است ، و تنظیم آستانه پایین برای اینکه آن ETH برای مدت طولانی در بلاتکلیفی باقی نماند منطقی است. جوایز برای این پذیرندگان اولیه بسیار زیاد خواهد بود و اعتبار ETH احتمالاً با گذشت زمان رشد می کند. برنامه ریزی برای تنظیم این ثابت بلافاصله در 24 نوامبر یا 1 دسامبر کمی تهاجمی است ، ما دقیقاً نمی دانیم طی دو هفته آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ، بنابراین ابتدا باید این موارد را مشاهده کنیم. در ارتباط با موضوع ، به نظر می رسد تیم های مهندسی مشتری می خواهند تا ماه دسامبر صبر کنند و در صورت لزوم ثابت را در ابتدای ژانویه تنظیم کنند. این منطقی به نظر می رسد. ”

ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum ، همچنین در موضوع Reddit شروع به کار کرد. وی در مورد آزمایش های آزمایشی برای ETH2 گفت: “من شخصاً امیدوارم که وقتی یک آزمایشگاه آزمایشگاهی برای” eth1 درون eth2 ایجاد کنیم “، در نهایت جایگزین برخی از شبکه های آزمایشی موجود شود! این به طور همزمان به دو منظور انجام می شود: (1) نیاز افراد به یک محیط آزمایش اتریوم را برآورده می کند و (ب) بسیاری از قسمت های اجرای ادغام را آزمایش می کند. ما حتی می توانیم ادغام را به عنوان یک رویه کامل در Ropsten یا آزمایشگاه دیگر انجام دهیم! ”

پیش بینی می شود که قرارداد سپرده گذاری ETH2 با نزدیک شدن به زمان راه اندازی برای فعال سازی موفقیت آمیز ارتقا ، شاهد هجوم نقدینگی باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید