جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار توکن‌های غیر مثلی NFT آندرتیکر (Undertaker) در راه انتشار

توکن‌های غیر مثلی NFT آندرتیکر (Undertaker) در راه انتشار

WWE، کمپانی بزرگ کشتی‌های حرفه‌ای، قصد انتشار اولین توکن‌های غیر مثلی (NFT) را به بازار را که لحظات به یاد ماندنی کشتی گیر افسانه‌ای خود مارک ویلیام کالاوای با نام مستعار آندرتیکر (Undertaker) را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش ارزنیوز؛ بورس اوراق بهادار نیویورک، با اعلام این خبر در روز پنجشنبه گفت که این توکن‌های غیرمثلی (NFT) در تاریخ 10 آوریل ساعت 10:30 صبح به وقت ET در وب سایت ارائه دهنده کیف پول رمزنگاری Bitski عرضه می‌شوند و می‌توانند تا 11 آوریل ساعت 11:30 بعد از ظهر خریداری شوند.

NFTهای Undertaker در چهار رده‌ی، پلاتین، طلا، نقره و برنز ارائه می‌شوند.

رده‌ی پلاتین 10 هزار دلار پیشنهاد قیمت دارد و برنده مزایده The Undertaker NFT را به همراه دو بلیط در ردیف اولWrestleMania 38  سال 2022 و 39 WrestleMania در سال 2023 دریافت می‌کند.

آن‌ها همچنین می‌توانند دسترسی VIP، محل اقامت در هتل، یک پیام ویدیویی (تماس تصویری) با اندرتیکر، یک کمربند قهرمانی سفارشی با نام حک شده برنده روی آن و WWE Vault مورد استفاده پائول بیرر (Paul Bearer) و آندرتیکر که به امضای آندرتیکر رسیده است نیز ردیافت می‌کنند.

رده‌ی طلایی با پیشنهاد قیمت 5000 دلار عرضه می شود و برنده NFT، دو بلیط صندلی ردیف جلو Monday Night Raw و یا Friday Night SmackDown سال 2021 یا 2022 را به انتخاب خود به همراه یک  تماس تصویری با Undertaker و یک کمربند امضا شده دریافت می‌کند.

رده‌ی نقره و برنز به ترتیب با پیشنهاد قیمت ثابت 1000 و 100 دلار عرضه می‌شوند.

WWE برای عرضه این طرح ابتکاری با Bitski همکاری کرده است، به این معنی که شرکت کنندگان در این مزایده باید حساب Bitski داشته باشند و برندگان این NFT را در کیف پول خود دریافت می‌کنند.َ

لینک منبعtheblockcrypto

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید