چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار تیم دراپر(Tim Draper): پانتره( Pantera )سرمایه جدید مبادلات رمزنگاری شده را بازپرداخت...

تیم دراپر(Tim Draper): پانتره( Pantera )سرمایه جدید مبادلات رمزنگاری شده را بازپرداخت می کند

 

طبق cointelegraph ، سیستم عامل مشتقات Crypto Globe 3 میلیون دلار سرمایه گذاری بذر برای راه اندازی بورس مشتقات Globe خود جمع کرده است. هدف این بستر جدید ، آوردن سرمایه گذاران نهادی به دنیای ارزهای رمزپایه است. سرمایه گذاران مرحله اول در سرمایه گذاری جدید شامل میلیاردر تیم دراپر ، صندوق سرمایه گذاری بلاک چین پانترا سرمایه و شرکت سرمایه گذاری Y Combinator هستند.

Paul Veradittakit از مدیران Pantera یکی از دلایل اصلی تصمیم شرکت وی برای سرمایه گذاری در Globe را افزایش علاقه نهادی به رمزنگاری عنوان کرد.

Veradittakit اظهار داشت:

“ما شاهد موجی از علاقه به دارایی های رمزنگاری شده از سوی بانک های بزرگ ، شرکت های fintech و مدیران سهام هستیم. Globe پلتفرم و محصولی را ساخته است که این فعالان پیچیده بازار به آن نیاز و انتظار دارند. […] ما خوشحالیم که تیم Globe را در ارائه یک سیستم عامل نسل جدید برای سیستم مالی رمزنگاری پشتیبانی می کنیم. “

Globe موتور تطبیق و ریسک خود را که آن را Thor می نامد گسترش داده است. این شرکت اعلام می کند که ثور توسط مهندسان شرکت های خدمات مالی بزرگ از جمله JPMorgan Chase ، BofA Securities ، Citibank ، UBS و Getco ساخته شده است.

معاملات مشتقات رمزنگاری در سال جاری گسترش یافته است ، بورس های معاملاتی BitMEX ، HuobiDM ، OKEx و Binance با افزایش زیادی روبرو می شوند. و افزایش مشتقات یکی از راههای پیشرفت صنعت دارایی دیجیتال از همین سه سال پیش است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید