سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار تیم A's فروش اولین بلیط دیجیتال خود را با بیت کوین تجربه...

تیم A’s فروش اولین بلیط دیجیتال خود را با بیت کوین تجربه می‌کند

MLB Oakland athetics به اولین تیم در لیگ برتر بیس بال تبدیل شد که بلیط‌ مسابقات خود را با ارزهای دیجیتال به فروش می‌رساند.

به گزارش ارزنیوز؛ تیم اصلی بیس بال لیگ اوکلند اولین بلیط فصل خریداری شده دیجیتالی خود را کمتر از سه هفته پس از ارائه به فروش رسانده است.

به گفته آن‌ها Oakland A’s، در 15 مارس پیشنهادی را ارائه داد که به طرفداران امکان خرید بلیط مجموعه با بیت کوین را می‌دهد.

در روز چهارشنبه، 31 مارس، کلوپ بال سان فرانسیسکو ایستلند اعلام کرد که خریدار پلت فرم دارایی دیجیتالی Voyager Digital Ltd مستقر در نیویورک است. شرکت fintech یک مجموعه شش نفره برای همه بازی‌های خانگی تیم در سال 2021 با قیمت یک بیت کوین یا تقریباً 58,500 دلار در روز خریداری کرد

سوئیت‌های شش نفره خصوصی برای بازی‌های فردی با قیمتی در حدود 600 دلار به فروش می‌رسند و قیمت رسمی مجموعه برای کل فصل در حال حاضر بیشتر از یک بیت کوین منفرد است که طبق اعلام وب سایت رسمی 64800 دلار می‌باشد.

این خرید برای A’s به یک نقطه عطف تبدیل شده است زیرا آن‌ها اولین تیم در لیگ برتر بیس بال هستند که بلیط ارزهای دیجیتالی را می‌فروشند. رئیس تیم، دیو کاوال، به خریدار تبریک گفت و اظهار داشت که ارز دیجیتالی یک مدل ارز قابل دوام و قابل لمس است و ما می‌دانیم که سایر شرکت ها و افراد آینده نگر با استفاده از این پرداخت برای خرید بلیط به ویاجر (voyajer) می‌پیوندند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Voyager، استیو ارلیچ اظهار داشت که این شرکت ارتباط تنگاتنگی با استیفن پیسکوتی، بازیکن خارجی دارد و این مجموعه با مشتریان خود در ایسلند و فراتر از آن به اشتراک گذاشته خواهد شد.

در مصاحبه قبلی در روز جمعه، 26 مارس، کاوال اظهار داشت که تیم می تواند هر بیت کوین را از طریق فروش بلیط انجام مبادله کند، وی اضافه کرد که ما به عملکرد بیت کوین اعتقاد داریم و امیدوارم که این روند همچنان رو به افزایش باشد و شاید بتوانیم با برخی از درآمد حاصل از کار خود، چندین نماینده آزاد و بزرگ پیدا کنیم.

طبق کانال‌های رسمی تیم، طرفداران همچنان می‌توانند تا روز پنجشنبه، اول آوریل، یک مجموعه شش نفره تمام وقت را برای یک بیت کوین خریداری کنند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید