سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ثبت رکورد یک شبه، ۲۷۰ درصدی، توکن گالا گیمز پس از لیست...

ثبت رکورد یک شبه، ۲۷۰ درصدی، توکن گالا گیمز پس از لیست شدن در بایننس

بر اساس گزارشات و تحلیل‌های روزانه در تاریخ 12 سپتامبر، توکن گالاگیمز (Gala) پس از لیست شدن در صرافی بایننس، در مدت کوتاهی توانست بهای خود را از آخرین نرخ ۲۶۵ درصد به بالای مرز ۲۷۰ درصد رسانده و رکورد جدیدی را برای خود به ثبت رساند.

به گزارش ارزنیوز؛ قیمت (GALA)، توکن پروژه گالاگیمز (Gala Games)، پس از انتشار خبر لیست‌ شدن در صرافی بایننس حدود ۲۷۰ درصد رشد کرده و به رکورد تاریخی جدیدی دست یافت.

بر اساس داده‌های تریدینگ‌ ‌ویو و کوین‌ ‌تلگراف مارکتس پرو، قیمت توکن گالا از ۰.۰۲۱ دلار در روز ۱۲ سپتامبر (۲۱ شهریور)، ۲۷۰ درصد افزایش را تجربه کرده است و در روز ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) به اوج رشد روزانه ۰.۰۷۷ دلار رسید.

 پس از اصلاح قیمت نسبی، توکن گالا اکنون در محدوده ۰.۰۵۲ دلار به معاملات خود ادامه می‌دهد.

نقطه قوت گالاگیمز و اصول اولیه در پیش گرفته شده این پلتفرم اکوسیستم رو به رشد NFT آن است. لیست بایننس توانست تأثیر به‌سزایی در حرکت رو به رشد گالا داشته باشد اما این پروژه به طور پیوسته در حال ایجاد پلتفرم خود بوده و از چند ماه گذشته در حال رونق بخش NFT آن است.

در 11 آگوست 2021، گالاگیمز اولین فروش وی.او.ایکس (VOX)، اصلی ترین پروژه توکن‌های غیرمثلی این مجموعه، را به پایان رساند، که با وجود مشکلات مسدود شدن شبکه و بالا بودن هزینه گس (Gas price) در کم‌تر از هشت دقیقه به فروش رسید.

همچنین پس از موفقیت در فروش وی.او.ایکس، گالا به روزرسانی جدیدی را برای بازی محبوب (Town Star) خود منتشر کرده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید