چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار ثروتمندترین میلیاردرهای ارزهای دیجیتال جهان کیست؟

ثروتمندترین میلیاردرهای ارزهای دیجیتال جهان کیست؟

ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین،تخمین زده می‌شود که حداقل 750،000 تا 1.1 میلیون بیت کوین (BTC) داشته باشد و ناکاموتو یک فرد بسیار ثروتمند است زیرا ساتوشی ناکاموتو بیش از 59 میلیارد دلار ثروت دارد.

به گزارش ارزنیوز؛ این هفته پس از انتشار فهرست میلیاردرهای 2021 توسط مجله تجاری آمریکایی فوربس، طی بررسی‌های ثروتمندترین میلیاردرهای ارزهای دیجیتال جهان، با استفاده از نرخ ارز امروز بیت کوین، اطلاعات حاکی از این است که اگر ناکاموتو (Satoshi Nakamoto) 1 میلیون بیت کوین داشته باشد، آن به عنوان ثروتمندترین میلیاردرهای جهان، جایگاهی بین 20 نفر اول لیست این مجله خواهد داشت.

ساتوشی ناکاموتو، خالق بیت کوین یک فرد ناشناخته است. به هر حال جامعه از بعضی اطلاعات خبردار است و به خوبی شناخته شده است که ساتوشی ناکاموتو به شروع شبکه کمک کرده و تا سال 2010 در این انجمن بوده است. تخمین زده می‌شود که ناکاموتو حداقل 750،000 تا 1.1 میلیون بیت کوین (BTC) داشته باشد. اکنون نرخ فعلی بیت کوین نشان بیانگر این موضوع است که ناکاموتو یک فرد بسیار ثروتمند است زیرا ساتوشی ناکاموتو بیش از 59 میلیارد دلار ثروت دارد.

ساتوشی ناکاموتو با داشتن 59 میلیارد دلار دارایی می‌توانست در فهرست میلیاردرهای مجله فوربز سال ۲۰۲۱ جزو ۲۰ نفر اول قرار ‌گیرد. با این حال او در این فهرست جایی ندارد چراکه مجله فوربز صرفا افرادی که هویت‌شان مشخص باشد را در فهرست خود قرار می‌دهد.

لینک منبعBitcoin.com

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید