چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه تحلیل اتریوم جدال تحلیل‌گران بر سر اتریوم ۱۹ هزار دلاری/ پیش بینی‌ها از اتریوم...

جدال تحلیل‌گران بر سر اتریوم ۱۹ هزار دلاری/ پیش بینی‌ها از اتریوم در سال ۲۰۲۵

گفته می شود که روز گذشته، سی وپنج تحلیل‌گر و سرمایه گذار فعال در حوزه رمز ارز به بحث و گفتگو در مورد آینده اتریوم پرداخته و معتقدند که تا سال 2025 ممکن است این ارز دیجیتال سطح 20 هزار دلار را نیز رد کند.

به گزارش ارزنیوز؛ روز گذشته، سی و پنج متخصص حوزه ارز رمز، دور هم جمع شدند تا قیمت اتریوم را پیش بینی کنند. گفته می‌شود که به طور متوسط​​، این متخصصین انتظار دارند قیمت اتر تا سال ۲۰۲۵ به ۱۹,۸۴۲ دلار برسد.

اکثر اعضای این هیئت معتقدند که اکنون زمان خرید اتریوم است در حالی که ۲۸ درصد به هودل این ارز رمز رای داده‌اند و ۱۳ درصد دیگر معتقد به فروش هستند.

بیش‌ترین پیش بینی این نظریه از سوی سارا برگستراند، نماینده بیت بول کپیتال کوو (Bitbull Capital COO) است که معتقد می‌باشد، قیمت اتر تا سال ۲۰۲۵ به حدود ۱۰۰ هزار دلار نیز می‌رسد. وی در این خصوص گفته است: به احتمال زیاد امسال شاهد تغییرات عمده‌ای در شبکه اتریوم خواهیم بود و انتظار می‌رود این تغییرات قیمت را بسیار بالا ببرند.

یکی دیگر از مهم‌ترین پیش بینی‌ها توسط الویرا سوجلی، دانش‌یار UNSW انجام شد که پیش بینی کرده بود اتریوم تا  ۲۰۲۵ به سطح ۲ هزار دلار سقوط کرده و رشدی نخواهد داشت. در مورد پیش بینی قیمت برای سال ۲۰۲۱، در این گزارش اشاره شده است که این تحلیل‌گران پیش بینی می‌کنند قیمت اتریوم تا پایان امسال، به طور متوسط، به ۴,۵۱۲ دلار برسد.

اما یکی از معقول‌ترین پیش بینی‌ها از سوی سامانتا یاپ، بنیان‌گذار و مدیرعامل یاپ گلوبال  (YAP Global) بود که اعتقاد دارد پس از محبوبیت انبوه بیت کوین و ذخیره گسترده آن، اکنون نوبت اتریوم است تا جای خود را در قلب سرمایه‌‌گذاران باز کند وی همچنین اشاره کرد: قیمت اتر تا پایان امسال به  ۱۰ هزار دلار خواهد رسید.

از سوی دیگر پل انیس، مدرس و استادیار کالج دانشگاه دوبلین، با همان پیش بینی ۱۰ هزار دلار برای اتریوم در سال جاری عنوان کرد: اتریوم بسیار کاربردی‌تر از بیت کوین است پس نباید آن را دست کم گرفت.

اما جوئل کروگر، استراتژیست ارز رمزنگاری شده گروه LMAX، پیش بینی متوسط ​​۲ هزار دلار را برای اتر در نظر گرفته است. وی از پتانسیل اتریوم، به عنوان قطب اصلی نوآوری در بلاکچین یاد می‌کند. او عنوان کرد : با ادامه استفاده از رمز ارزها، شاهد توجه و استفاده بیش‌تری از اتریوم خواهیم بود و انتظار داریم این توجه به رشد قیمت چشم گیری بیانجامد.

از اعضای دیگر این هیأت تحلیلی می‌توانیم به ایگور رانتز،  مدیر عامل بیت ریور؛ جوزف راچینسکی، تکنسین تامسون رویترز ؛ سیمون پیترز، تحلیل‌گر و مدیر ارشد حساب Etoo ؛ لکس سوکولین، رئیس و اقتصاددان کوین سنسیس و بسیاری دیگر از فعالان به نام این حوزه اشاره کنیم.

لینک منبعnews.bitcoin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید