سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار جذب سرمایه ۱۹ میلیون دلاری توکن پلتفرم سرگرمی هندی پیش از پیوستن...

جذب سرمایه ۱۹ میلیون دلاری توکن پلتفرم سرگرمی هندی پیش از پیوستن به سولانا

پلتفرم هندی چینگاری (Chingari) که رقیب اصلی تیک تاک در این کشور محسوب می‌شود، پیش از افزودن توکن منتسب به خود با نام گاری (GARI) به شبکه سولانا، شروع به جذب سرمایه نموده و تا به این لحظه ۱۹ میلیون دلار از سرمایه مورد نیاز خود را کسب کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ پلتفرم هندی اشتراک‌گذاری ویدئوی کوتاه چینگاری (Chingari) در روزهای اخیر برای راه‌اندازی شبکه بلاک چین و توکن اجتماعی خود آماده شده است. چینگاری برای راه‌اندازی شبکه اصلی و همچنین فروش توکن مبتنی‌ بر سولانای خود یعنی گاری (GARI) ۱۹ میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

سامیت گوش، مدیرعامل این پلتفرم، عنوان کرده است: فروش توکن پلتفرم ما برای ۲ نوامبر (۱۱ آبان) زمان‌بندی شده است و انتظار می‌رود راه‌اندازی شبکه اصلی و ادغام اپلیکیشن نیز تا پایان ماه نوامبر صورت گیرد.

گوش همچنین اظهار داشت: بودجه 19 میلیون دلاری از طریق توکن گاری در یک دور از جذب سرمایه به صورت خصوصی تکمیل شد. این افزایش بودجه تنها پس از دو دوره جمع آوری حقوق صاحبان سهام اتفاق افتاد که در این دو دوره چینگاری 1.3 میلیون دلار در سال 2020 و 13 میلیون دلار در آوریل 2021 جمع آوری کرد.

به گفته گوش، بستر چینگاری به کاربران این امکان را می‌دهد تا برای ایجاد یا تماشای محتوا، توکن دریافت کنند. او گفت: ما می‌خواهیم مشابه همان کاری را که (Axie Infinity) برای بازی‌های سرگرم کننده انجام داد، برای رسانه‌های اجتماعی انجام دهیم.

مدیر اجرایی در ادامه افزود: این ایده که بسیاری از مردم می‌توانند با مشارکت در یک بستر اجتماعی مبلغ اندکی پول به دست آورند و خود را ارتقا دهند بسیار تأثیر گذار است و چینگری قصد دارد تا این چشم انداز را ممکن سازد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید