پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه افراد مشهور جسی پاول درAlma Mater دانشگاه کالیفرنیا ، فلسفه با تمرکز در اخلاق...

جسی پاول درAlma Mater دانشگاه کالیفرنیا ، فلسفه با تمرکز در اخلاق و حقوق تحصیل کرده است همه آن رابا Kraken Exchange می شناسند.

“شما نمی توانید این مسائل را جبران کنید. این جدول زمانی پیچیده نیست. مطمئناً وقتی 9 سال پیش این مأموریت را آغاز کردیم ، مجوز بانکی در کارتها مشاهده نکردیم. ما  بادایره کامل آمده ایم  (ارزهای رمزنگاری)

زندگینامه:

جسی پاول ، فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، در ابتدا با ارزهای دیجیتال در سال 2001 زمانی شروع به کار کرد که در بازی های آنلاین با مدیریت حساب و ارزهای درون بازی به بازیکنان کمک می کند.در سال 2007 ، وی Verge Gallery و Studio Project را تأسیس کرد که تا سال 2010 به عنوان بزرگترین گالری هنری تجاری معاصر ساکرامنتو در آن زمان اداره می کرد. در تمام مدت ، علاقه او به بیت کوین بیشتر شد.

پس از بازدید از Mt؛ Gox به دنبال نقض امنیت آن در سال 2011 بود، شروع به توسعه Kraken به عنوان جایگزین در صورت Mt. Gox بسته شد. Kraken سرانجام در سال 2013 یک سال قبل از Mtو خاموش کردن Gox توسط پاول ، در آن سال به طور منظم در جلسات رمزنگاری سانفرانسیسكو در كنار سایر پیشگامان از جمله جد مک کالب از Mt.  وگوکس و ریپل و برایان آرمسترانگ از Coinbase بود.

پاول مدت هاست که از طرفداران سرسخت تصویب ارز رمزنگاری شده و منتقد جدی تلاش برای تنظیم بیش از حد این بخش است ، و در اظهارات عمومی تند و شدید در مورد تلاش های دادستان کل نیویورک برای سرکوب رمزنگاری اظهار داشته است.

پاول 2020:

پاول در سال 2020 کراکن را به سمت حجم معاملات رکورد هدایت کرد و بر استراتژی توسعه بین المللی بورس نظارت کرد زیرا پس از دو سال غیبت وارد بازار ژاپن شدکه در استرالیا راه اندازی شد. پاول در مورد بدبینی خود نسبت به سیاست های پولی ایالات متحده در جریان همه گیر ، بسیار ابراز داشت و مانند بسیاری از بیت کوین دارها ، او معتقد است که چاپ پول  ارز دیجیتال سخت را تأکید می کند.

در ماه سپتامبر ، پاول فشار را برای تبدیل Kraken به اولین شرکت دارایی های دیجیتال دریافت کرد که منشور بانکی ایالات متحده را که طبق قوانین فدرال و ایالت شناخته شده است دریافت می کند. این امر با صدور مجوز مبادله برای تبدیل شدن به اولین موسسه سپرده گذاری با هدف ویژه برای ارائه سپرده گذاری ، نگهداری و خدمات جامع برای دارایی های دیجیتال ، این خبرها را به عنوان خبرهای اصلی تبدیل کرد. پاول اظهار داشت: “این مانند جام مقدس است.”

پاول 2021:

یک دهه پس از تأسیس کراکن ، در سال 2021 ، پاول به پیشگامی در فضای رمزنگاری ادامه خواهد داد. در سه ماهه اول سال ، او بر راه اندازی بانک Kraken در Cheyenne ، وایومینگ نظارت خواهد کرد ، نقطه عطفی در ادغام رمزنگاری با جریان اصلی مالی که بانک های سنتی را با حمایت 100 درصدی شرم آور می کند.

پاول نشان داده است که در یک صنعت با تغییر سریع بسیار سازگار است و Cointelegraph انتظار دارد علاوه بر ادغام های بیشتر با پروتکل های غیرمتمرکز ، کراکن در عمق DeFi با فرصت های سهام و درآمد بیشتر در بورس حرکت کند.

پاول در دسامبر گفت: “من فکر می کنم DeFi راه آینده است و ما روی آن سرمایه گذاری می کنیم.” او یک سال تکامل برای Kraken ترسیم کرده است ، با یک تعمیر اساسی در رابط های وب و تلفن همراه آن ، همراه با فیات on-ramps جدید و ادغام پرداخت های شبکه Lightning.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید