سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار جشنواره موسیقی تایلند از رمزارز اختصاصی خود برای یک رویداد بدون پول...

جشنواره موسیقی تایلند از رمزارز اختصاصی خود برای یک رویداد بدون پول استفاده خواهد کرد

 

علی رغم بیماری همه گیر COVID-19 ، برخی از رویدادهای جهانی تصمیم گرفته اند که طبق برنامه پیش بروند. به جای لغو ، آنها سعی دارند ارتباط نزدیک بین شرکت کنندگان را از طریق معرفی فن آوری های جدید محدود کنند.

یکی از راه حل ها سیستم پرداخت بدون پول نقد است که توسط بلاکچین تأمین می شود.

طبق cointelegraph ، Mystic Valley ، یکی از بزرگترین جشنواره های موسیقی در تایلند ، در رویداد سه روزه آینده خود رمز پرداخت های بدون پول را صادر خواهد کرد.

بر اساس اعلامیه روز پنجشنبه ، سازمان دهندگان Mystic Valley با بیتازا و صرافی بلاک چین Fuse.io با صرافی های رمزنگاری محلی همکاری کردند تا رمز رمز خود ، MYST را بسازند.

هدف جدید ارائه کلیه معاملات مالی در جشنواره از جمله پرداختی که به فروشندگان مواد غذایی و آشامیدنی پرداخت شده است. برنامه ریزی شده است که این رویداد از 27 نوامبر تا 29 نوامبر در محل اقامتگاه گلف Mountain Creek در Khao Yai ، Nakhon Ratchasima برگزار شود.

بر اساس این اعلامیه ، MYST برای از بین بردن نیاز به پول کاغذی و در نتیجه تجربه ایمن تر برای شرکت کنندگان و فروشندگان ، برنامه ریزی شده است.

پیش بینی می شود که سیستم جدید پرداخت بدون پول نقد هزینه های پرهزینه ای را که توسط سیستم های اصلی نقطه فروش اعمال می شود کاهش دهد.

در کنار ارائه یک سیستم پرداخت بدون پول ، Mystic Valley همچنین به شرکت کنندگان امکان می دهد تا بلیط خود را با ارزهای رمزپایه اصلی مانند Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH) و stabilcoin Tether (USDT) خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید