چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار جوان ترین سرمایه گذار ارزهای دیجیتال؛ ایلان ماسک برای پسر ۹ ماهه...

جوان ترین سرمایه گذار ارزهای دیجیتال؛ ایلان ماسک برای پسر ۹ ماهه ی خود دوج کوین خرید

امروز در توئیتی از طرف مدیر عامل تسلا ، ماسک اظهار داشت که پسر ۹ ماهه او اکنون صاحب افتخار ی (DOGE) است و از او به عنوان «کودک نوپای سرمایه گذار» یاد می کند. پسری که در ماه مه گذشته متولد شد ، X Æ A-Xii نامیده می شود – با نام “ex ash eh twelve” – ​​با دو هجا آخر ادای احترام به هواپیمای Lockheed’s A-12 است.

طبق Cointelegraph ، توییت های اخیر Musk به احتمال زیاد از ژانویه به قیمت DOGE دامن زده اند. این توکن قیمت ۲۰۲۱ را تقریباً با قیمت ۰.۰۰۵ دلار آغاز کرد اما از آن زمان تاکنون بیش از ۱۴۰۰٪ افزایش یافته و در زمان انتشار به ۰.۰۷۵ دلار رسیده است. بسیاری از سخنان مدیر عامل شرکت تسلا و نظرات صعودی DOGE قبل از افزایش قیمت بوده است.

با این وجود ، دومین مرد ثروتمند جهان تنها میلیاردری نیست که به نظر می رسد این رمزگذاری بالقوه است. مارک کوبان ، مالک دالاس ماوریکس روز دوشنبه گفت که DOGE «بهترین سرگرمی برای جیب شما در دسترس « در بازار رمزنگاری است و فکر نمی کند »”نگاه بد” ای باشد که سرمایه گذاران بدانند.

با برجسته شدن بیشتر ارزهای رمزنگاری شده در اخبار ، افراد زیر 18 سال علاقه مند هستند که چگونه می توانند به طور قانونی مالک( Bitcoin (BTC) ، Ether (ETH یا هر تعداد آلت کوین  باشند. اگرچه در اختیار داشتن بسیاری از خردسالان برای ارزهای رمزپایه در مبادلات غیرقانونی است ، والدینی مانند ماسک اغلب می توانند دارایی های دیجیتال به فرزندان خود هدیه دهند. کوبایی همچنین پسر ۱۱ ساله خود جیک ۵ دلار DOGE خریداری کرده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید