سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار جیم کرامر: پرداختی‌هایم را با بیت کوین بپردازید

جیم کرامر: پرداختی‌هایم را با بیت کوین بپردازید

شخصیت محبوب تلویزیونی و مجری برنامه Mad Money، جیم کرامر (Jim Cramer)، در(CNBC)، پیش بینی کرد که نوع جدیدی از رونق اقتصادی در نیمه دوم سال جاری در حال وقوع است. کرامر همچنین اعلامیه اخیر MicroStrategy مبنی بر پرداخت هزینه‌های هیئت مدیره خود به صورت بیت کوین را تأیید کرد.

به گزارش ارزنیوز،  شخصیت محبوب تلویزیونی و مجری برنامه Mad Money، جیم کرامر (Jim Cramer)، در(CNBC)، پیش بینی کرد که نوع جدیدی از رونق اقتصادی در نیمه دوم سال جاری در حال وقوع است.

نویسنده و بنیانگذار The Street امروز پس از صحبت راجع به برنامه های کوین بیس (coinbase) برای قرار گرفتن در لیست سهام نزدک، دوباره در اخبارها مشاهده شد. به گفته کرامر، بسته به اینکه لیست شدن در کدام روز اتفاق می افتد، ممکن است فرصت خوبی باشد.

او گفت: من لیست‌های مستقیم را جذاب می دانم زیرا لیل اینکه میتوانند برای خریداران فرصت معامله ایجاد کنند. سعی کنید بیشتر به آن‌ها بپردازید چون ممکن است مورد خوبی برای شما باشد از سویی دیگر توییتی را در رابطه با کوین بیس منتشر کرد. من اعتقاد زیادی به رمزنگاری دارم و آنچه را که مورد Coinbase شنیدم را دوست دارم اما باید توجه داشت که دراینجا محدودیت‌هایی هم وجود دارد که نباید نادیده گرفته شود.

جالب است که، این شخصیت تلویزیونی به دنبال موارد فوق الذکر، وارد بحث مقایسه با طلا نیز می‌شود. کرامر در پاسخ به این سوال که آیا سرمایه گذاران طلا را رها می‌کنند و بیت کوین خریداری می‌کنند گفت: اگرچه از سال 1983 (1362) مردم را ترغیب به اختصاص 10% از داراییشان به طلا کرده است اما در حال حاضر مدعی است که 5% برای طلا و 5% برای بیت کوین می‌تواند سرمایه گذاری ایده آلی باشد.

او همچنین با ابراز ناامیدی از طلا گفت: من برای سال‌های طولانی گفته بودم که شما باید طلا داشته باشید، اما طلا من را ناامید کرده است.

کرامر همچنین در قسمت اخیر سی ان بی سی اسکواک باکس ( Squawk Box CNBC)  که از او در مورد تمایل خود برای گرفتن سود از بیت کوین سوال شد، پاسخ داد:

بله کاملاً، من فکر می‌کنم این یک ابزار نگهداری ارزش است. به نظر من، ممکن است سقف بازار از 2 تریلیون دلار به 3 تریلیون دلارهم برسد اما اگر فقط به شکل بیت کوین باشد و قابلیت تبدیل به پول را نداشته باشد، ممکن است که من بخواهم مطالبه اش کنم.

کرامر همچنین اعلامیه اخیر MicroStrategy مبنی بر پرداخت هزینه‌های هیئت مدیره خود به صورت بیت کوین را تأیید کرد و در مورد کوین بیس گفت: شرکت‌های زیادی قصد تغییر کاربری دارند؛از آنجایی که میکرو استراتژی همیشه پیشرو بوده است، بنابراین من فکر می‌کنم دیگران نیز از آن پیروی خواهند کرد.

این شخصیت تلویزیونی همچنین با توییت کردن این موضوع (pay me in bitcoin!!)، پافشاری خود را دو برابر کرد.

طرز فکر کرامر در رابطه با این موضوع نشان داد که احساسات اودر مورد روند بکارگیری شرکت‌ها از بیت کوین برای جبران سود و زیان، هم برای بیت کوین و هم برای کوین بیس مثبت است.

لینک منبعambcrypto

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید