سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار جی کلایتون(Jay Clayton )رئیس صندلی خروجی SEC نشان می دهد که چه...

جی کلایتون(Jay Clayton )رئیس صندلی خروجی SEC نشان می دهد که چه چیزی باعث افزایش BTC شده است

 

جی کلیتون ، رئیس مستعفی SEC که بر رد 9 صندوق قابل معامله در بیت کوین در دوره تصدی خود نظارت داشت ، به CNBC گفت که موفقیت بیت کوین همچنان با “ناکارآمدی” در ساختارهای پرداخت موجود تامین می شود.

کلیتون ، که انتظار می رود تا پایان سال کناره گیری کند ، در پنجشنبه 19 ، 2020 در CNBC Squawk Box ظاهر شد ، ارزیابی کلی خود را از بخش خود اعلام کرد که بیت کوین یک امنیت نیست بلکه یک سیستم پرداخت و ذخیره ارزش است.

رئیس هیئت مدیره به دلیل کنترل شدید بیت کوین و ارز رمزنگاری شده توسط جامعه بیت کوین به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. با این وجود کلیتون در طول سال های ریاست SEC خود ، هرگز مخالف سرسخت بیت کوین نبود ، اما دائماً در مورد نگرانی های خود مبنی بر اینکه سرمایه گذاران عادی می توانند هنگام سرمایه گذاری در Bitcoin ETF در معرض خطرهای غیرضروری قرار گیرند ، بحث می کرد.

این تهدید ناشی از فرضیه SEC است که طبیعت نسبتاً کنترل نشده برخی از مبادلات بیت کوین کنترل قیمت BTC را بسیار آسان می کند. با حضور کلایتون به عنوان رئیس SEC ، برخی از طرفداران بیت کوین ادعا می کنند که اکنون احتمال تصویب ETF بیت کوین بیش از هر زمان دیگری است.

براساس cointelegraph.com ، در ژانویه 2017 ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، كلیتون را به عنوان رئیس SEC معرفی كرد و از سمت خود به عنوان یكی از كرسی های باسابقه این بخش جدا می شود. در ژوئن سال 2020 ، ترامپ كلیتون را به عنوان جانشین وكیل خارج شده ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورك معرفی كرد ، موقعیتی كه ادعا می كرد به دلیل تمایل عمیق به دنبال شغل خدمات عمومی خود ، آن را دنبال كرده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید