پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار حراج‌ NFT ستاره‌ی راگبی

حراج‌ NFT ستاره‌ی راگبی

توکن‌های NFT به حراج رفته در بزرگداشت ستاره‌ی NFL، راب گرونکوفسکی، به ارزش ۱.۸ میلیون دلار در اوپن سی (OPENSEA) فروخته شد. این مجموعه، شامل پنج کارت توکنایز شده است و تصاویری از لحظات حضور این بازیکن در بازی های لیگ قهرمانان را نشان می‌دهد.

به گزارش ارزنیوز؛ کلکسیون لیگ قهرمانی راب گرونکوفسکی شامل پنج مجموعه متشکل از چهار NFT منحصر به فرد است که 87 نسخه از آن ها از 11 مارس تا 13 مارس جمع آوری و به حراج گذاشته شده است.

GRONK CAREER HIGHLIGHT REFRACTOR CARD، یک کلاژ از چهار تصویر دیگر نیز، از جاذبه های این مجموعه به شمار می رود که توسط شخص گرونکوفسکی به صورت دیجیتالی امضا شده است. خریدار این توکن ها علاوه بر دریافت دو بلیط حضور در یکی از بازی های NFL در سال 2021 و کسب بلیط VIP برای مراسم بعدی مهمانی ساحلی گرونکوفسکی، فرصت خواهد داشت تا با این ستاره از نزدیک دیدن کند.

پیشنهادات خرید NFTها، با قیمت تقریبی 110 دلار آغاز شد و پیشنهاد دهندگان به سرعت قیمت ها را از شش رقم بالاتر بردند. در مراحل پایانی حراج، پیشنهادات طی دو ساعت، قیمت را از 150،000 دلار به بیش از 400،000 دلار رساند.

مناقصه گر، رمز را به قیمت 229 اتر (Ether) خرید، که در آن زمان تقریباً 430،000 دلار ارزش داشت.

خریدار در طول حراج بسیار موفق عمل کرد و 160 مورد از NFTهای گرونکوفسکی را خریداری کرد، که هر 5 عضو مجموعه به حراج گذاشته شده نیز، از موارد فروش رفته به حساب می آیند و در مجموع با احتساب لیگ قهرمانی قیمت تقریبی 650،000 دلار پیشنهاد و خریداری شد.

برخی از آثار به حراج گذاشته شده گرونکوفسکی در حال حاضر، در بازارهای ثانویه OpenSea دست به دست می شوند.

(GRONK Championship LI) به قیمت 14.2 اتر، یعنی در حدود (26000 دلار) فروخته شده است، در حالی که (GRONK Championship LV) با قیمت 7.77 اتر درحدود (14000 دلار) به فروش رسید.

راب گرونکوفسکی، از سال 2010 به صورت حرفه ای فوتبال آمریکایی را شروع کرد و پس از کسب سه سوپربال با تیم نیو انگلند پاتریوت، در سال 2020 به تیم Buccaneers Tampa Bay نقل مکان کرد و چهارمین قهرمانی خود را به دست آورد.

با این تفاسیر می توان گفت که ماه مارس، یک ماه بزرگ برای NFT ها بود، گروه Kings of Leon با بیش از 2 میلیون دلار درآمد، پس از راه اندازی یک آلبوم توکن و یک NFT، به نمایندگی از یک نقاشی تازه سوزانده شده توسط هنرمند مشهور خیابانی، بنکسی، تقریباً 400،000 دلار فروخت.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید