چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار حرکت انفجاری بایننس/ سهام سه غول فناوری در لیست انتظار

حرکت انفجاری بایننس/ سهام سه غول فناوری در لیست انتظار

بایننس قصد دارد تا از توکن‌های سهام سه کمپانی اپل، مایکروسافت و میکرو استراتژی پشتیبانی کند.

به گزارش ارزنیوز؛ به دنبال راه اندازی توکن‌هایی که عملکرد سهام تسلا و کوین بیس را، در اوایل ماه جاری ردیابی می‌کنند، بایننس اعلام کرده است که طی هفته آینده سه توکن سهام جدید را لیست خواهد کرد.

در تاریخ 26 آوریل، بایننس اظهار داشت: علاوه بر شرکت‌های فناوری اپل و مایکروسافت، جفت سازی سهام توکن را برای شرکت اطلاعاتی پیشرو تجاری، میکرواستراتژی نیز راه اندازی خواهد کرد.

این توکن‌ها به کاربران امکان می‌دهد تا واحدهای تقسیم شده‌ای از توکن‌های سهام را معامله کنند و حداقل میزان قابل معامله، یک صدم رمزارز تعیین شده است.

قرار است توکن‌های میکرواستراتژی بایننس در ساعت 1:30 بعدازظهر در تاریخ 26 آوریل اجرا شوند، این در حالی است که توکن‌های اپل در همان ساعت، در تاریخ 28 آوریل راه اندازی می‌شوند و از 30 آوریل توکن‌های ماکروسافت نیز قابل معامله هستند.

این بورس ادعا می‌کند که این توکن‌ها کاملاً تحت حمایت سبد سهام سپرده‌های اصلی بوده که توسط ارائه دهنده خدمات مالی آلمانی، سی.ام.ایکوییتی ای.جی (CM-Equity AG) نگهداری می‌شود.

پی نوشت مرتبط:

بیت کوین، اتریوم، بایننس، مونرو و توکن‌ها تنها در برابر استیبل بایننس کوین یا (BUSD) قابل خرید و فروش هستند. توکن‌های سهام بایننس برای ساکنان کشورهای چین، ایالات متحده آمریکا، ترکیه و سایر حوزه‌های قضایی محدود شده توسط سی.ام ایکوییتی، در دسترس نمی‌باشد.

بایننس اولین توکن سهام خود را در تاریخ 12 آوریل راه اندازی کرد و به مشتریانش اجازه داد تا قیمت سهام تسلا (TSLA) را حدس بزنند. این صرافی همچنین سهام کسری کوین بیس را در تاریخ 15 آوریل ذکر کرد.

به نظر می‌رسد راه‌یابی بایننس به حوزه توکن‌های سهام نشان دهنده افزایش رقابت بین این صرافی و پلتفرم مشتقات رمزنگاری مستقر در هنگ کنگ، FTX است، که در اکتبر 2020 معاملات سهام، از جمله مشتقات سهام تسلا و اپل را به صورت تقسیم شده آغاز کرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید