چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار حرکت جاه طلبانه‌ی Revolu/ شکار 11 توکن جدید

حرکت جاه طلبانه‌ی Revolu/ شکار 11 توکن جدید

روابط عمومی رسمی شرکت Revolut، اعلام کرد که 11 توکن جدید به سیستم معاملاتی خود اضافه کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ روابط عمومی رسمی شرکت Revolut، اعلام کرد که 11 توکن جدید به سیستم خود اضافه کرده است. این شرکت برای جلب رضایت و ایجاد شور و اشتیاق مشتریان خود در زمینه ارزهای دیجیتال، این کار را انجام داد.

Revolut گفت: شما توکن‌های جدیدی را درخواست کردید، ما تحویل شما دادیم. ما در حال ردیابی علائم داغ و برترین افراد برای آوردن 11 ارزدیجیتال جدید به مشتریان انگلستان و اتحادیه اروپا هستیم.

این 11 توکن جدید پذیرفته شده توسط Revolut معطوف بردنیای مالی غیر متمرکز دارند. Revolut این 11 ارزدیجیتال راه به سیستم خود اضافه کرده است وحمایت می‌کند.

Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid, and The Graph.

Revolut در فضای رمز ارزها کاملاً شناخته شده است. این کار در جولای 2017 آغاز شد و پشتیبانی از تجارت بیت کوین را نیزبه سیستم معاملاتی خود اضافه کرد. اندکی پس از آن، Ethereum و Litecoin را نیز به این سیستم افزود.

در سال 2018 از Bitcoin Cash و ریپل XRP حمایت کرد و این دو رمزارز را نیز به سیستم معاملاتی خود اضافه کرد. بنابراین Revolut ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم معاملات تا آن زمان را پوشش داد.

در اواخر سال 2020، پشتیبانی ازEOS ،Tezos (XTZ) ، OMG و پلت فرم غیرمتمرکز 0X را اضافه کرد.

تصمیم این هفته جاه طلبانه ترین اقدام این شرکت است. پشتیبانی از این تعداد توکن، مقدار قابل توجهی است.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که، برخلاف رمزهای ذکر شده قبلی، تعداد زیادی از این رمزارزها در مقایسه با بقیه ارزهای دیجیتال موجود در لیست توکن هایی که بیشترین حجم معاملات را دارند، از سرمایه بازار نسبتاً کمی برخوردار هستند.

لینک منبعcryptopotato

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید