چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار حق حضانت 25 میلیاردی gemini

حق حضانت 25 میلیاردی gemini

حضانت رمزنگاری صرافی جمینی از ژانویه دو برابر شد و به 25 میلیارد دلار رسید و همین امر جمینی را به سرعت به عنوان بستری برجسته برای سرمایه گذاران نهادی تبدیل کرد.

به گزارش ارزنیوز؛ صرافی جمینی (Gemini) متعلق به تایلر و کامرون وینکلوس، روز سه شنبه، از یک نقطه عطف مهم در صرافی خود رونمایی کرد، او خبر داد که ارز رمزنگاری شده تحت حضانت جمینی برای اولین بار از 25 میلیارد دلار عبور کرده است.

جمینی در ترسیم رشد چشمگیر خود، از رشد مشارکت سرمایه‌گذاران نهادی طی سال گذشته یاد کرد. دارایی‌های تحت حضانت جمینی از آغاز سال 2021 بیش از دو برابر شده است. این شرکت در بیانیه‌ای گفت: خدمات نگهداری ما توسط بزرگترین مدیران دارایی جهان از جمله بلاک فی، بلاکچین کوین لیست، سی.آی گلوبال اسنت منیجر، دی.ای.آی.ام، بی.تی.جی پکتوال، کاروسو، ایگلبروک ادویزورز و ویلث سیمپل استفاده می‌شود.

تایلر وینکلووس در توییت روز سه شنبه‌ی خود صراحتا اعلام کرد: جمینی اکنون بیش از 25 میلیارد دلار رمزنگاری تحت ضمانت دارد.

طبق گفته مساری (messari)، از روز سه شنبه، حجم تجارت 24 ساعته جمینی، 381 میلیون دلار کاهش یافته و آن را در جایگاه سیزدهم قرار داده است.

جمینی به عنوان یکی از سازگارترین صرافی‌های ارز دیجیتال در بازار شهرت پیدا کرده است. در حالی که اکثر مبادلات عمده در پی شکایت کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار به حذف XRP مبادرت ورزیدند، جمینی هرگز متقاعد نشد که این ارز رمزپایه بحث برانگیز را در لیست خود قرار دهد.

در سال 2020، جمینی به اولین صرافی ارز دیجیتال تبدیل شد که ارزیابی SOC 2 Type 2 را انجام داد، که امنیت عملیاتی آن را اثبات می‌کرد. این شرکت بررسی مطابقت soc 2 type2 خود را در ژانویه 2019 به پایان رساند.

جمینی علاوه بر ارائه راه حل‌های اصلی در مبادله و نگهداری، Gemini Fund Solutions را در مارس 2021 معرفی کرد. این سرویس جدید طیف وسیعی از ابزارها و خدمات بازار سرمایه را برای گسترش خدمات صندوق رمزنگاری به مدیران صندوق ارائه می‌دهد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید