جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه اخبار حمله نهنگ‌ها به بیت کوین و 4 رمز ارز دیگر

حمله نهنگ‌ها به بیت کوین و 4 رمز ارز دیگر

گزارشات نشان می‌دهد که نهنگ ها در حال خرید و ذخیره سازی بیت کوین و 4 ارز دیگر به دنبال ریزش بازار هستند .

به گزارش ارزنیوز؛ نهنگ‌ها در ریزش اخیر بازار، به سمت خرید بیت کوین و چهار ارز دیگر حمله‌ور شدند. بر اساس نمودار گلسنود که توسط موسکو کپیتال سی.آی.او به اشتراک گذاشته شده است، ادعا می‌شود که نهنگ‌ها برای خرید در افت قیمت، 2.37 میلیارد یو.اس.دی.تی را به صرافی‌های رمزنگاری سپرده‌اند.

این در حالی است که بیت کوین پس از سقوط، با قیمت 49،500 دلار معامله می‌شود، اما آمار حاکی از آن است که افت قیمت نتوانسته است نهنگ‌ها را از خرید بیت کوین منصرف کند.

طبق تجزیه و تحلیل گلسنود، موسسات مالی و نهنگ‌ها، مقداری یو.اس.دی.تی را برای خرید بیت کوین به صرافی‌های دیجیتال منتقل کرده‌اند، در حالی که بیت کوین از خط 50 هزار دلار پایین‌تر آمده است.

از سوی دیگر آمار‌ها توجه نهنگ‌ها به 4 ارز دیگر با نام‌های پالی‌گان، رن، کایبر نتورک و بایننس کوین را نشان می‌دهد که در حال حاضر با حجم بالایی در حال مباله هستند.

گزارشات ارائه شده از سوی شرکت تحلیلی سنتیمنت (Santiment)، نشان می‌دهند که نهنگ‌ها این چهار ارز دیجیتال را برای خرید گسترده در نظر گرفته‌اند. این اقدام آن‌ها به دلیل خوش‌بینی‌شان نسبت به آینده کوتاه‌مدت و میان‌مدت این ارزهای دیجیتال است.

لازم به ذکر است که نهنگ‌های چین لینک نیز علیرغم نوسانات قیمتی کوتاه‌مدت، سهم خود از این کوین را به‌طور پیوسته افزایش داده‌اند.

پس از اطلاعیه تسلا در خرید بیت کوین این دومین واریز گسترده‌ی یو.اس.دی.تی است که امسال، برای خرید بیت کوین، به سیستم عامل‌های تجاری واریز شده است.

پیش از این، بزرگترین واریز در 3 فوریه رخ داد، درست قبل از آن‌که ایلان ماسک در 8 فوریه اعلام کند: تسلا 1.5 میلیارد دلار برای ذخیره مقداری بیت کوین در ترازنامه خود اختصاص خواهد داد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید