جمعه 30 اردیبهشت 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها حمله ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها به اتریوم و شیبا اینو

حمله ۲۴ ساعت گذشته نهنگ‌ها به اتریوم و شیبا اینو

بر اساس داده‌ها و اخبار منتشر شده در ۲۴ ساعت گذشته، نهنگ‌ها توجه بسیاری به دو ارز رمز پایه اتریوم و شیبا اینو از خود نشان داده و در حال انجام جا به جایی‌های بزرگ در مبادلات این دو ارز، از طریق بایننس و کوکوین می‌باشند.

به گزارش ارزنیوز؛ بر اساس داده‌های ویل آلرت، طی بیست و چهار ساعت گذشته نهنگ‌های بزرگ و صرافی‌های ارز دیجیتال با انجام ده تراکنش مجموعا ۷۰۶ میلیون دلار اتریوم جابجا کردند. آدرس‌های ناشناس بزرگ اتر و صرافی‌هایی مانند جمینای، بایننس و کوکوین حدود ۲۱۴,۸۱۶ اتریوم را در این مدت زمان انتقال داده‌اند.

در این میان، بزرگترین تراکنش‌ها شامل انتقال ۵۱,۳۰۰ اتر به ارزش ۱۶۹ میلیون دلار و ۴۲,۸۵۹ اتر به ارزش ۱۴۶ میلیون دلار بوده‌اند.

طبق گزارش کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله، دومین ارز رمزنگاری شده این مارکت، اتریوم، 3284 دلار ارزش نهایی خود را به ثبت رسانده است. این ارزرمزپایه در اوایل این هفته، موفق شد سطح 3 هزار دلار را بازیابی کند.

از سوی دیگر، بر اساس گزارش رسانه خبری اینترنشنال بیزنس تایمز، یک نهنگ که در روز پنجشنبه ۶ تریلیون واحد توکن شیبا اینو را به مبلغ ۴۳,۸۳۸,۹۱۶ دلار خریده بود، امروز نیز ۲۷۶ میلیارد واحد دیگر از این توکن را خریداری کرده است.

این نهنگ ناشناس امروز ۲۷۶ واحد شیبا اینو را در سه تراکنش، به‌صورت ۱۱۶ میلیارد، ۱۵۹ میلیارد و ۱ میلیارد واحد، خریداری کرده است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید