پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار حیات وحش دیجیتال/ گوریل‌های کوهستانی نیازمند بیت کوین هستند

حیات وحش دیجیتال/ گوریل‌های کوهستانی نیازمند بیت کوین هستند

پارک ملی ویرونگا در آفریقا و زیستگاه بسیاری از جانوران و گیاهان دارویی، باهدف حفظ گونه‌های درحال انقراض همچون گوریل کوهی، آغاز به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ پارک ملی ویرونگا (Virunga National Park)، قدیمی‌ترین پارک ملی آفریقا و زیستگاه گونه‌های جانوری مختلف از جمله اسب‌های آبی، فیل‌ها، گوریل‌های کوهستانی و سایر گونه‌های حیات‌وحش، و محل رویش گیاهان دارویی پذیرش اهدا کمک از طریق چندین ارز دیجیتال مختلف را آغاز کرده است.

لیست ارزهای تأیید شده شامل بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، چین لینک، لایت کوین و چند ارز کمتر شناخته شده مانند Amp و Storj است‌.

این پارک بزرگ، برای نجات گوریل‌های کوهستانی در معرض خطر جدی انقراض و همچنین ساخت منابع انرژی سبز و اهداف دیگر درخواست کمک کرده است.

با پذیرش ارزهای دیجیتال، افرادی که با تکنولوژی آشنا هستند و به محیط‌زیست اهمیت می‌دهند، راحت‌تر می‌توانند کمک مالی را به روش مقرون‌به‌صرفه از نظر مالیاتی به ویرونگا اهدا کنند.

جمهوری دموکراتیک کنگو، یا کشور کنگو دموکراتیک، این کشور در مرکز آفریقا قرار دارد و پایتخت آن کینشاسا است.

پارک ملی ویرونگا که قبلاً به نام پارک ملی آلبرت نامیده می‌شد به دلیل مازاد انرژی پاک تولید شده توسط نیروگاه برق آبی (در این روش با استفاده از انرژی موجود در آب پشت سدها و انتقال آن به توربین، برق تولید می‌شود.) تحت حمایت اتحادیه اروپا، به یکی از مراکز اصلی استخراج بیت کوین تبدیل شده است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید