سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار دارایی ارزهای رمزنگاری شده در آفریقای جنوبی در پروژه تنظیم کننده محصولات...

دارایی ارزهای رمزنگاری شده در آفریقای جنوبی در پروژه تنظیم کننده محصولات مالی محسوب می شود

“این اعلامیه به این نتیجه می رسد که به هر شخصی توصیه می کند یا ارائه خدمات واسطه ای در رابطه با دارایی های رمزنگاری شده باید تحت قانون FAIS به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مالی مجاز باشد و باید با الزامات قانون FAIS مطابقت داشته باشد. این شامل مبادلات و سیستم عامل های دارایی رمزنگاری شده نوشت: سازمان سکتور مالی (FSCA)، و همچنین کارگزاران و مشاوران است. »،

به گفته coindesk ، نحوه برخورد ارزهای رمزنگاری شده هر کشور دارای پیامدهای عمده ای است که ناظران بر فعالیت های رمزنگاری نظارت می کنند و شرکت ها مجوزهایی را که باید دنبال کنند. در ژانویه 2019 ، بانک مرکزی آفریقای جنوبی مقاله ای را منتشر کرد و بیان داشت که برای محافظت از مصرف کنندگان نیاز به اولویت بندی اقدامات نظارتی بر دارایی های رمزنگاری است.

“این پیش نویس بر وضعیت دارایی های رمزنگاری شده در چارچوب قوانین دیگر مانند مقررات کنترل ارز ، الزامات تحت عنوان قانون صندوق بازنشستگی و قانون برنامه های سرمایه گذاری جمعی و موارد دیگر تأثیر نمی گذارد ، و نه برای تنظیم ، قانونی کردن یا اعتبار دادن تلاش می کند. به دارایی های رمزنگاری شده ، “تنظیم کننده نوشت.

پیش نویس به عنوان “گام موقت” بین تحولات بیشتر از گروه کاری تنظیم مقررات دارایی های رمزنگاری کشور ، که بر سیاست های رمزنگاری آینده در آفریقای جنوبی تأثیر می گذارد ، عمل خواهد کرد.

FSCA از طرف های علاقه مند می خواهد كه نظرات خود را در مورد پیش نویس اعلامیه در تاریخ 28 ژانویه 2021 یا قبل از آن ارسال كنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید