چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار دریافت بیت‌کوین در ازای خدمات شهری

دریافت بیت‌کوین در ازای خدمات شهری

ایالت miami_dade می‌تواند به زودی امکانی را فراهم کرده تا ساکنین، مالیات و هزینه‌های خود را با بیت کوین پرداخت کنند.

به گزارش ارزنیوز؛ یک کمیسر ایالت MIAMI-DADE، در حال بررسی امکان دسترسی ساکنان در پرداخت مالیات و هزینه‌های خود با بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه است.

دانیل کوهن هیگینز، نماینده منطقه 8 ایالت و نماینده هیئت کمیته MIAMI-DADE، در حال ارائه‌ی قطعنامه‌ای برای ایجاد یک گروه ویژه‌ی ارز رمزنگاری شده است که امکان دسترسی ساکنان برای پرداخت مالیات این ایالت، هزینه‌ها و خدمات با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارزیابی می‌کند.

کوهن هیگینز به خبرگزاری میامی تایمز گفت: هدف این است که ایالت میامی یک قدم جلوتر از سایر ایالات در آمریکا باشد. این پیشنهاد در حالی مطرح می‌شود که میامی تلاش می‌کند بیت کوین را با خدمات شهری ادغام کند.

شهردار، فرانسیس سوارز، در بررسی چگونگی کمک بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه به پیشبرد میامی در مسیر توسعه فناوری همکاری کرده است.

کوهن هیگینز به خبرگزاری میامی تایمز گفت : من از ادغام نوآوری در فن‌آوری سوارز الهام گرفته‌ام و می‌خواهم با کاوش در مورد استفاده از ارز رمزنگاری شده برای دولت شهری، از تلاش‌های او در سطح ایالت حمایت کنم.

مصوبه‌ی شهردار سوارز برای بررسی استفاده از بیت کوین در جبران خسارت کارکنان شهر و اجازه به ساکنان برای پرداخت شهریه و مالیات بر دارایی در بیت کوین، در ماه فوریه تصویب شد.

با وجود ساکنان و سرمایه گذاران از اقوام و ملیت‌های مختلف، شهر میامی از جنبه بی طرفی دولت در بیت کوین بهره مند می‌شود که ممکن است سایر شهرها از آن چشم پوشی کنند. بیت کوین به سرمایه گذاران خارجی این امکان را می‌دهد تا بدون خساراتی که معمولاً با نرخ ارز و کارمزد متحمل شده اند، پرداخت‌های خود را انجام دهد. این می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت و تلاش در هزینه‌های شهری بشود.

به غیر از کمک‌های دولتی، سال 2021 سال خوبی برای میامی و جامعه بیت کوینی آن خواهد بود، زیرا بزرگترین رویداد بیت کوین در تمام سال‌ها به این شهر منتقل شده است. علاوه بر آن، این نوع توسعه و بحث بیت کوین به نفع شبکه است، زیرا این ارز را به سمت تبدیل شدن به یک رسانه مبادله‌ای پذیرفته شده و غیر متمرکزتر سوق می‌دهد.

همراه داشتن کشورها و دولت‌ها در بررسی این جنبه از بیت کوین، ممکن است به تصویب آن در سایر حوزه‌های جامعه نیز کمک کند.

لینک منبعbitcoinmagazine

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید