پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار دستگیری اعضای پروژه کلاهبرداری کینگ مانی

دستگیری اعضای پروژه کلاهبرداری کینگ مانی

ساعاتی پیش پروژه کلاهبرداری ارزهای دیجیتال به نام کینگ مانی دستگیر شده و وزارت اطلاعات ضمن تأیید این خبر اظهار داشت که تعداد مال باختگان این پروژه قابل توجه می‌باشد.

به گزارش ارزنیوز؛ وزارت اطلاعات کشور، امروز، از دستگیری باند کلاهبرداری پروژه جعلی ارز دیجیتال کینگ مانی خبر داد و مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارت‌خانه اعلام کرد: تعداد مال‌ باختگان این کلاهبرداری قابل‌توجه است.

ساعاتی پیش، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌ رسانی وزارت اطلاعات، بیان کرد: با اشراف اطلاعاتی، یکی از بزرگترین شبکه‌های سازمان‌ یافته کلاهبرداری در سطح کشور شناسایی و مورد اقدام شدید قرار گرفت.

مرکز اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات افزود: در این عملیات اعضای این باند با حکم مرجع قضایی دستگیر و به‌ دلیل تعداد زیاد مال‌باختگان، پرونده آنان در سیر مراحل قضایی می‌باشد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات تشریح کرد: این باند با فریب افکار عمومی و تشویق افراد به خرید و سرمایه‌گذاری در رمزارز جعلی کینگ‌ مانی، مبالغ هنگفتی را از زیر مجموعه‌های خود کسب کرده و با ایجاد نوسانات ساختگی در قیمت رمزارز ادعایی، اقدام به خرید و فروش آن کرده است.

وزارت اطلاعات ضمن هشدار به سوداگران و کلاهبرداران حوزه‌ی رمزارزها در پایان صحبت افزود: از مردم شریف ایران می‌خواهیم به‌دلیل وجود مخاطرات سرمایه‌گذاری در این قبیل بازارها، توجه بیشتری نمایند.

لینک منبعarzdigital

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید