سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار دندان تیز سرمایه گذاران برای کوین های نوپا

دندان تیز سرمایه گذاران برای کوین های نوپا

سرمایه گذاران طولانی مدت، با در دست داشتن ۹۵ درصد از معاملات بازار، این بار تمرکز خود را بر روی کوین‌های نوپا معطوف کردند.

به گزارش ارزنیوز؛ Glassnode در 15 مارس به نقل از Week On-Chain گزارش داد که فقط 5٪ از خروجی‌های مصرف شده‌ی بیت کوین بیش از 90 روز از عمرشان گذشته است، که نشان می‌دهد اکثریت قریب به اتفاق بیت کوین‌هایی که روی زنجیره حرکت می‌کنند، سکه‌های جدید هستند.

سایر داده‌های Glassnode نشان داده است که، آدرس‌هایی که حداقل سه سال در معاملات بیت کوین بوده اند، طی شش تا 12 ماه گذشته به طور قابل توجهی دارایی خود را افزایش داده اند، در حالی که دارندگان کوتاه مدت، از ابتدای سال 2020 سود کسب کرده اند.

Glassnode دارندگان بلند مدت یا LTHها را به عنوان کیف پول‌هایی که بیش از 155 روز بیت کوین خود را نگه داشته اند تعریف می‌کند، در حالی که دارندگان کوتاه مدت یا STH، به عنوان کیف پول هایی توصیف می شوند که بیت کوین را در طی 155 روز روی زنجیره حرکت می‌دهند و در کنار آن سکه دریافت می‌کنند.

این گزارش ادعا می‌کند LTH تمایل دارد که دانش بیشتری از بیت کوین داشته باشد، او قصد دارد بیت کوین را از بازارهای نزولی یا  BEARISHجمع کرده و مقداری را در بازارهای صعودی یا BULLISH تخلیه کند. در مقابل، STHها احتمالاً شرکت کنندگان جدید بازار یا سوداگران سرمایه گذاری کوتاه مدت هستند که به طور مکرر ارزش را بین مبادلات جابجا می کنند.

با قیمت های فعلی، Glassnode دریافت که 10.85 میلیون بیت کوین یا به بیان دیگر 58٪ از موجوی بیت کوین در حال حاضر با توجه به آخرین وضعیت زنجیره دارای سود هستند، این در حالی است که 5.3 میلیون از بیت کوین در حال حاضر نیز سودآورهستند و توسط کیف پول‌های STH نگهداری می شوند.

Glassnode همچنین اشاره کرد که LTHها در حال حاضر، در مقایسه با چرخه های قبلی بازار، سکه های بیشتری را تزریق می کنند.

این تحلیل کننده همچنین متوجه شد که، تعداد نهادهای جدید فعال اخیراً به بالاترین سطح خود رسیده است و همین موضوع نشان می دهد، که بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی جدید به تازگی وارد فضای بازار سرمایه شده اند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید