پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه اخبار دوئل سولانا و اتریوم/ کاردانو از پولکادات سبقت گرفت

دوئل سولانا و اتریوم/ کاردانو از پولکادات سبقت گرفت

سهام‌گذاری در شبکه‌های کاردانو و پولکادات رو به افزایش است و سلطه این دو بلاک چین از لحاظ میزان دارایی استیک شده‌ی آن‌ها افزایش پیدا کرده است، با این حال میزان سرمایه سهام‌گذاری شده (استیک شده) در شبکه کاردانو از پولکادات پیشی گرفته است.

به گزارش ارزنیوز؛ سهام‌گذاری در شبکه‌های کاردانو و پولکادات رو به افزایش است و سلطه این دو بلاک چین از لحاظ میزان دارایی استیک شده‌ی آن‌ها افزایش پیدا کرده است، با این حال میزان سرمایه سهام‌گذاری شده (استیک شده) در شبکه کاردانو از پولکادات پیشی گرفته است.

طبق اطلاعات وبسایت تحلیلی StakingRewards بلاکچین کاردانو با بیش از ۲۶.۴ میلیارد دلار ADA برای تامین امنیت شبکه آن، در صدر جدول قرار دارد. این مقدار ۷۳ درصد از میزان کل ADA در گردش است. طبق برآوردهای این سایت سهام‌گذاران کاردانو سالانه حدود ۷.۲۲ درصد پاداش دریافت می‌کنند.

پولکادات با ۲۲.۷ میلیارد دلار ارز DOT قفل شده در رتبه دوم قرار دارد.

این میزان حدود ۶۴درصد از عرضه در گردش DOT است. سهام‌گذاران در شبکه پولکادات سالانه ۱۳درصد پاداش دریافت می‌کنند. در مجموع کاردانو و پولکادات، ۷.۹درصد از ۶۲۰ میلیارد دلار دارایی قفل شده برای سهام‌گذاری در سرتاسر فضای ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهند.

شبکه سولانا هم اکنون با ۹.۴ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در سهام‌گذاری این شبکه ، از اتریوم ۲.۰ پیشی گرفته است و به جایگاه سوم رسیده است.  SOL های استیک شده از عرضه در چرخش جدا می‌شوند، و به همین دلیل است حجم میزان سهام‌گذاری شده شبکه سولانا از ارزش بازار ۸ میلیارد دلاری آن بیشتر نشان داده می‌شود. سهام‌گذاران SOL سالانه ۱۱٪ سود دریافت می‌کنند.

تزوس که زمانی پادشاه استیکینگ نام گذاری شده بود به جایگاه یازدهم سقوط کرده است. بر اساس آمار سایت Coingecko از لحاظ ارزش کلی بازار، ارز دیجیتال XTZ در جایگاه ۳۳ام قرار گرفته است.

اتریوم ۲.۰ در حال حاضر با ۸.۲ میلیارد دلار ETH قفل شده در این شبکه در جایگاه چهارم قرار دارد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید