سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار دوج کوین آتش زیر خاکستر

دوج کوین آتش زیر خاکستر

بر اساس گزارشات منتشر شده حوزه ارزهای دیجیتال، قیمت دوج کوین توانسته روزانه تا ۸۰ درصد اوج گرفته و رکورد شکنی جدی را در میان رمز ارزهای این هفته ایجاد کند.

به گزارش ارزنیوز؛  دوج کوین این هفته بالاترین سود را در بازار ارزهای رمزپایه به ثبت رسانده است.

تا زمان انتشار خبر، این ارز دیجیتالی در حدود 0.137 دلار در بازار معامله می‌شود، یعنی در 24 ساعت گذشته 86 درصد و در هفت روز گذشته بیش از 122 درصد رشد را تجربه کرده است. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، تجمع این ارز، محلی را برای 10 ارز بزرگ دیجیتالی با سرمایه‌ی بازار تضمین کرده است.

افزایش شیب‌دار دوج نشان دهنده‌ی جو بسیار صعودی در بازارهای گسترده‌ی ارز دیجیتال حال حاضر است. لیست امروز Nasdaq از عمده ارزهای دیجیتال آمریکایی سهام کوین بیس خبر داد و اعلام کرد که سهام بیشتر باعث هیجان شده و تجمعات هر دو کوین (BTC) و اتر (ETH)  به این صعودها دامن می‌زند.

با این حال، حرکات سهمی دوج کوین نیز به طور بالقوه نشان دهنده تأیید کوین بیس توسط مشاهیری چون ایلان ماسک، اسنوپ داگ، ژن سیمونز و دیگران است.

نقش ماسک در افزایش محبوبیت این سکه به حدی مشهود بود که حتی شایعاتی را در فوریه امسال، در مورد تحقیق احتمالی تنظیم کنندگان اوراق بهادار ایالات متحده، در خصوص تأثیر احتمالی وی بر قیمت دوج کوین برانگیخت.

این کوین در انواع صنایع از جمله رسانه، ورزش و سرگرمی پیروان خود را از سراسر جهان جمع کرده است. در یک توییت ارسال شده در روز چهارشنبه، مارک کوبان خاطر نشان کرد: فروشگاه کالاهای Dallas Mavericks در ماه گذشته شاهد افزایش 550 درصدی معاملات، در دوج بوده است.

وی اظهار داشت: ما در حال حاضر بیش از 122 هزار دوج به عنوان كالا به فروش رسانده‌ایم. پیش‌تر، در اوایل ماه مارس، کوبان ادعا کرده بود: فروشگاه تیم بسکتبال دالاس، تبدیل به بزرگترین تاجر دوج کوین در جهان شده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید