چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار دولت آمریکا معاملات بیت کوین را به رسمیت می‌شناسد

دولت آمریکا معاملات بیت کوین را به رسمیت می‌شناسد

تایلر دینکلوس، مدیر عامل Gemini بر این عقیده است که بیت کوین از خطر ممنوعیت ایالت متحده گذر کرده و زین پس این کشور بیت کوین را کالایی همچون طلا در نظر می گیرد.

به گزارش ارزنیوز؛ دولت ایالات متحده در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای فعالیت خود را در برداشت ممنوعیت حوزه ارز‌های دیجیتال افزایش داده است، اگرچه به گفته مدیرعامل و بنیانگذار Gemini تایلر وینکلووس اکنون دیگر ممنوعیت کامل بیت کوین در سطح جهانی بعید است.

وینکلوس در گفتگو با پادکستر، پیتر مک کورماک در جواب به سوالی در مورد مقررات و ممنوعیت بیت کوین (BTC) در قسمت جمعه پادکست What Bitcoin Did بیان کرد که به عقیده من ایالات متحده هرگز بیت کوین را غیرقانونی نخواهد کرد. به دستور Coinflip، که یک اقدام اجرایی CFTC [کمیسیون معاملات آتی کالا] بود و در دادگاه‌ها مورد تأیید قرار گرفت، بیت کوین را کالایی مانند طلا دانست.

در سال 2015، CFTC در میان معاملات با Derivabit، یک سیستم عامل تجارت بیت کوین، از این ارز به عنوان یک کالا یاد می‌کرد. طبق CFTC ، Derivabit، محصول شرکتی به نام Coinflip، در آن زمان با نهاد حاکم مطابقت نداشت.

وینکلوس با اشاره به جوزا ادامه داد که ما یک شرکت اعتماد محور، در نیویورک هستیم که توسط اداره خدمات مالی نیویورک پشتیبانی می‌شود. وی درباره ممنوعیت بیت کوین افزود که در این خصوص خیلی کارها باید انجام شود و هچنین گفت که شما در مورد شرکت‌هایی صحبت می‌کنید که خدمات خود را به مردم ارائه می‌دهند، اقتصاد می‌سازند و در نهایت برخی از آن‌ها عمومی می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند پیشرویان بازار سهام شوند.

فضایی که امروزه تحت عنوان رمزنگاری شناخته شده است از سال 2009 با تأسیس بیت کوین آغاز شد. از آن زمان، این دارایی یک اکوسیستم کامل را به وجود آورده است، با بازیگرانی اصلی و درگیر در ظرفیت‌های مختلف. بحث تنظیم مقررات همچنین از نظر ارائه و اجرای دستورالعمل‌های مربوط به رمزنگاری به جلو حرکت می‌کند.

وینکلوس علاوه بر این از تنظیم کنندگان به عنوان سهامداران نام برد. و بیان کرد که آنها رفاه شرکت‌ها و مصرف کنندگان را در ذهن دارند، اما برخی نیز ممکن است بیت کوین را نگه داشته و آن را با ارزش بدانند. وی همچنین به راه یافتن رهبران صنعت ارز دیجیتال در سمت‌های دولتی اشاره کرد.

وینکلوس در ادامه افزود که من برای انگلیس و اروپا نیز همین فکر را می‌کنم. ما در حال صدور مجوزی بر پایه MAS (مرجع پولی سنگاپور)، به عنوان تنظیم کننده برتر آن‌ها در آنجا هستیم و می‌دانیم که از آن استقبال خواهد شد. تمام حوزه‌های قضایی که بازارهای آزاد را در بر می‌گیرند و به سرمایه داری اعتقاد دارند، به بیت کوین و رمزنگاری نیز اعتقاد دارند و من این فرصت را بیش از هر چیز تهدید می‌دانم.

وی همچنین اشاره کرد که متوقف کردن بیت کوین اساساً نیاز به اعمال محدودیت‌های قابل توجه در اینترنت به طور کلی دارد که این امر بر سایر جنبه های اقتصادی تأثیر می‌گذارد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید