چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار دومای روسیه لایحه مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده را تهیه می کند

دومای روسیه لایحه مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده را تهیه می کند

بر اساس اعلام رسمی دومای دولتی روسیه ، کمیته ساختمان و قانون دولت دوما لایحه مالیات بر ارزهای رمزپایه را در ۱۵ فوریه تصویب کرده است. این لایحه جدید مجموعه ای از اصلاحات در قانون مالیات فدرال روسیه است.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، به عنوان بخشی از پیش نویس لایحه ، دولت روسیه رسما ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را به عنوان مالکیت به رسمیت می شناسد ، با هدف مالیات بر سود حاصل از تجارت رمزنگاری شده توسط ساکنان روسیه این لایحه تمام ساکنان داخلی از جمله شهروندان و خارجی ها و همچنین سازمان های روسی و بین المللی مستقر در این کشور را هدف قرار داده است.

بر اساس این لایحه ، اگر مجموع معاملات ورودی یا خروجی بیش از ۶۰۰ هزار روبل (۸،۱۰۰ دلار) به صورت سالانه انجام شود ، نهادهای ذکر شده باید معاملات رمزنگاری شده خود را گزارش دهند.

این لایحه مجازاتی را برای تخلفاتی مانند گزارش دیررس و همچنین ارائه اطلاعات نادرست تعیین می کند و جریمه های حداکثر ۱۰٪ از معاملات ورودی یا خروجی را پیشنهاد می کند. در پیش نویس لایحه آمده است: جریمه پیشنهادی برای عدم پرداخت یا پرداخت ناقص مالیات ۴۰٪ مالیات پرداخت نشده است.

طبق سوابق رسمی دولت ، پس از تأیید کمیته ، انتظار می رود که دومای روسیه قانون جدید رمزنگاری را در ۱۷ فوریه مورد بررسی قرار دهد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید