سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار دومین مرد ثروتمند مکزیک 10 درصد از سهام مایع خود را در...

دومین مرد ثروتمند مکزیک 10 درصد از سهام مایع خود را در بیت کوین سرمایه گذاری می کند

دومین مرد ثروتمند مکزیک ، ریکاردو سالیناس پلیگو ، اعلام کرد که 10 درصد از “سهام مایع” وی در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری شده است. میلیاردر ویدئویی را که در “یک کشور لاتین” گرفتار شده است نشان می دهد که بانک ها کیسه های زباله را در سطل زباله ای پر از پول کاغذی ریخته اند. وی ادعا کرد که “پول کاغذی هیچ ارزشی ندارد” ، افزود: “به همین دلیل است که همیشه متنوع سازی سبد سرمایه گذاری خود خوب است.”

بر اساس cointelegraph.com ، این ویدئو نشان می دهد که کیسه های بولیوار ونزوئلا به بیرون پرتاب می شود که شامل 10 هزار اسکناس بولیوار منتشر شده در سال 2016 و 2017 است ، قبل از اینکه این کشور اسکناس های خود را در سال 2018 در بحران تورم تشدید کند. بعد از سه ساعت ، Pliego در توییت خود پیشنهادی را برای کتاب The Bitcoin Standard منتشر کرد و نوشت که “بیت کوین شهروند را از مصادره دولت محافظت می کند” و سرمایه گذاری خود را در ارزهای رمزپایه اعلام کرد.

طبق ترجمه ارائه شده توسط گوگل ، در این توئیت آمده است: «امروز من الگو بیت کوین (THE BITCOIN PATTERN )را توصیه می كنم ، این كتاب بهترین و مهمترین برای فهم بیت کوین است. بیت کوین از شهروند در برابر سلب مالکیت دولت محافظت می کند. بسیاری از مردم از من سوال می کنند که آیا بیت کوین دارم ، بله. من 10 درصد از سبد سهام خود را سرمایه گذاری کرده ام. ”

Crypto Twitter با خوشحالی به خبر 166 امین فرد ثروتمند جهان به بیت کوین علاقه مند شد ، و Kraken’s Dan Kept اعلام کرد ، “گله نهادی در حال لکه گیری است.” پلیگو به هلد پاسخ داد و گفت كه پذیرش نهادی از زمان معرفی صندوق سرمایه گذاری بیت کوین Grayscale به طور پیوسته در سال 2016 صورت گرفته است. این میلیاردر همچنین خاطر نشان كرد كه 90 درصد باقی مانده سهام مایع وی “در استخراج كنندگان فلزات گرانبها” سرمایه گذاری شده است.

او در سال 1955 در مکزیکو سیتی به دنیا آمد ، پلیگو بنیانگذار و رئیس Grupo Salinas است که صاحب مشاغل رسانه ای ، ارتباطات از راه دور ، امور مالی و خرده فروشی است.

سالیناس همچنین رهبر TV Azteca ، دومین تولید کننده محتوای اسپانیایی زبان در سراسر جهان و دومین شرکت رسانه ای بزرگ در مکزیک است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید