چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار دو غول استخراج بیت کوین در تگزاس گرد هم می‌آیند

دو غول استخراج بیت کوین در تگزاس گرد هم می‌آیند

دو غول استخراج بیت کوین برای استفاده از برق ارزان قیمت واحدهای جدیدی را در یکی از شهرهای کوچک تگزاس به نام راکدیل راه‌اندازی کرده‌اند.

به گزارش ارزنیوز؛ دو غول استخراج بیت کوین برای استفاده از برق ارزان قیمت واحدهای جدیدی را در یکی از شهرهای کوچک تگزاس به نام راکدیل راه‌اندازی کرده‌اند. دو شرکت بیت دییر و رایوت بلاک چین ماینرهای خود را در یک مجتمع متروکه نصب کرده‌اند.

در همین حال، رئیس شورای بلاک چین تگزاس، اعلام کرد این مجتمع از سال ۲۰۰۸ بلا استفاده بود و ظرفیت ‌انرژی آن تا پیش از شروع به کار ماینرهای بیت کوین هدر رفته بود. شهردار راکدیل هم گفت این دو شرکت برقی را که ممکن بود به هدر برود مصرف می‌کنند و در صورت کمبود برق فعالیت‌های خود را به سرعت پایان می‌‌دهند

قانون‌گذاران تگزاس برای گسترش بیشتر  استخراج بیت کوین در این ایالت پا فشاری می‌کنند، سناتور تد کروز استخراج را به عنوان وسیله‌ای برای جذب گاز طبیعی توصیف می‌کند که در حال حاضر در این ایالت شعله ور شده است.

کروز در جریان اجلاس بلاک چین در تگزاس، در 10 اکتبر، گفت: گاز طبیعی در حال حاضر در غرب تگزاس شعله ور می‌شود زیرا هیچ تجهیزات انتقالی برای دریافت آن گاز طبیعی وجود ندارد که بتوان از آن به روشی که معمولاً استفاده می‌شود استفاده کرد.

از این قدرت برای استخراج بیت کوین استفاده کنید. بخشی از فواید آن این است که در لحظه‌ای که آن را انجام می‌دهید، به محیط زیست کمک زیادی می‌کنید، زیرا به جای شعله ور کردن گاز طبیعی، از آن استفاده خواهید کرد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید