چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار اخبار اشخاص دی جی‌های بیت کوینی به بازار می‌آیند

دی جی‌های بیت کوینی به بازار می‌آیند

یک هنرمند و طراح هنرهای رمزنگاری شده با الهام از بیت کوین، پروژه اوپن سورسی را برای جبران خسارت‌های ناشی از کپی رایت و امکان پرداخت حق مستقیم به دی جی‌ها و تولید‌کنندگان موسیقی طراحی کرده است.

به گزارش ارزنیوز؛ یک هنرمند هنرهای رمزنگاری شده، با نام مستعار cryptograffiti، از راه‌اندازی پروژه‌ای اوپن سورس به منظور تسهیل جریان درآمد بیت‌کوینی برای دی جی‌ها و تولیدکنندگان موسیقی، با نمایش عمومی هم‌زمان، خبر داد.

این رویداد که تحت عنوان Strikes Twice شناخته می‌شود، به دلیل توانایی پلاگین جدید در تقسیم خودکار پرداخت‌های خرد به آدرس‌های جداگانه، به این اسم نامگذاری شده است.

اگر بینندگان از یکی از آهنگ‌های پخش شده در طول این رویداد لذت ببرند، می‌توانند اطلاعات مربوط به بیت کوین آن قطعه را به یک کد QR ثابت ارسال کنند و پرداخت را بر اساس آهنگی که در آن زمان در نظر دارند، انجام دهند. این کار با پرداخت درصدی ثابت به دی جی و همچنین تهیه‌کننده آهنگ انجام‌ می‌شود.

Cryptograffiti، که یک دی جی و همچنین یک هنرمند تجسمی است، پس از مشاهده افزایش حذف حق نسخه برداری برای تهیه کنندگان موسیقی، در جریان همه‌گیری COVID-19، طرح این پروژه را آغاز کرد.

این هنرمند در مصاحبه با bitcoin magazin بیان کرد که مردم به طور غیر معمولی بیشتر از هر چیز بر روی سرمایه گذاری در بانک‌ها تمرکز می‌کنند، اما بیت کوین از طریق ایجاد درآمد جدید، باعث ایجاد توازن در قدرت‌گیری انواع صنایع می‌شود. اقتصاد دیجیتال برای نوازندگانی که بار پر کردن جیب سیستم‌های ثالث را به دوش می‌کشند، در حالی که باید به قوانین خودسرانه و اعمال شده توسط ربات‌ها نیز توجه کنند‌، نا به‌ سامان است. ما باید مدل‌ها و گزینه‌های مختلفی را بررسی کنیم تا بتوانیم هر چه بیشتر و بهتر از هنرمندان حمایت کنیم.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید