سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار رئیس فدرال ؛ مردم ارزهای دیجیتال غیر یکنواخت نمی خواهند

رئیس فدرال ؛ مردم ارزهای دیجیتال غیر یکنواخت نمی خواهند

بولارد روز سه شنبه در مصاحبه با Squawk Box CNBC اظهار داشت که مسئله پرداخت ها ارزهایی نیستند که می توانند به صورت الکترونیکی معامله شوند بلکه به صورت خصوصی صادر می شوند ، مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه. او زمانی را در ایالات متحده قبل از جنگ داخلی معرفی کرد که برای تجارت “معادل دلارهای بانک آمریکا و دلار JPMorgan و دلار Wells Fargo” سردرگمی و تنفر وجود داشت.

بولارد اظهار داشت:

“من فکر می کنم همین اتفاق در مورد بیت کوین نیز در اینجا رخ می دهد. شما نمی خواهید به ارز غیر یکنواختی بروید که در آن وارد استارباکس می شوید و شاید با اتریوم پرداخت کنید ، ممکن است با ریپل بپردازید ، ممکن است با بیت کوین بپردازید ، شاید بپردازید با یک دلار – اینطور نیست که ما این کار را می کنیم. “همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، رئیس فدرال رزرو به سایر ارزهای منتشر شده در سطح جهان اشاره کرد که موظف به رعایت محدودیت های مشابه ارزهای صادر شده توسط یک مرجع مرکزی هستند. وی اظهار داشت که ارزهای خصوصی قادر به حفظ ارزش پایدار در برابر کالاها و ارزهای دیگر نیستند و همچنین عرضه آینده آنها “کاملاً مشخص” نیست.

اگرچه رئیس فدرال رزرو گفت که توصیف دارایی رمزنگاری به عنوان رقیب طلا “ممکن است یک روش خوب برای فکر کردن در مورد” بیت کوین باشد ، او تا حد زیادی اظهارات صعودی خود را برای دلار آمریکا حفظ کرد.

“این یک اقتصاد دلار است تا آنجا که چشم می تواند و یک اقتصاد جهانی دلار واقعاً تا آنجا که چشم می تواند باشد. بالا رفتن یا پایین آمدن قیمت طلا یا بالا یا پایین رفتن قیمت بیت کوین در واقع تاثیری در آن ندارد. “

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید