چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه اخبار رابرت کیوساکی: فکر می‌کنم تا ۵ سال آینده قیمت بیت کوین به...

رابرت کیوساکی: فکر می‌کنم تا ۵ سال آینده قیمت بیت کوین به بیش از یک میلیون دلار برسد

نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر در مصاحبه اخیر خود با کیتکو (Kitco) پیش بینی کرد که تا پنج سال آینده قیمت بیت کوین می‌تواند به ۱.۲ میلیون دلار برسد.

به گزارش ارزنیوز؛ در مصاحبه اخیر نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، با کیتکو (Kitco) پیش بینی کرد که بیت کوین در 5 سال آینده می‌تواند به قیمت 1.2 میلیون دلار برسد.

کیوساکی اوایل سال 2020 درست در زمانی که دنیا با مشکلات سخت اقتصادی روبرو شد و قیمت بیت کوین 9000دلار بود، برای اولین بار ارزدیجیتال خریداری کرد:

ای کاش من هم مثل خیلی از مردم، بیت کوین را با قیمت 10 سنت خریده بودم، اما با این حال هنوز هم نابغه به نظر می‌رسم چون امروز قیمت این ارز حدود 55000 دلار است و من فکر می‌کنم پنج سال دیگر به 1.2 میلیون دلار برسد.

در سال گذشته کیوساکی به درستی پیش‌ بینی کرد که به دلیل چاپ بی‌رویه‌ی پول، بیت کوین بار دیگر روند صعودی را پیش خواهد گرفت. اکنون می‌دانیم شرکت های بزرگی مثل مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، تسلا (Tesla) و اسکوئر (Square) این ارز رمزنگاری شده را در ترازنامه خود دارند.

کیوساکی با وجود اینکه یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین است، می‌گوید که هنوز طلا و نقره را ترجیح می‌دهد زیرا این ارز رمزنگاری برجسته هنوز آزمایش نشده است. کیوساکی در مورد سرکوب احتمالی دولت صحبت کرد و گفت که چنین احتمالی یک نگرانی بسیار جدی است.

برای مثال، در چنین روزی در سال 1933، فرانکلین روزولت رئیس جمهور وقت آمریکا، با یک دستور اجرایی مردم را از نگهداری طلا منع کرد.

کیوساکی معتقد است که آلتکوین ها آمده‌اند که بمانند ولی مطمئن نیست که کدام یک بتواند به بقای خود ادامه دهد. او بازار فعلی را با حباب dot-com در اواخر دهه 90 با آمازون و Pets.com مقایسه کرد و افزود که هر روز از جوان ترها در این باره مشورت می‌گیرد.

کیوساکی ادعا می‌کند که بیت کوین این پتانسیل را دارد که همانند آمازون قدرت گرفته و مورد پذیرش عموم قرار بگیرد.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید