چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه تحلیل بازار رابین هود تعداد معامله‌‌گران در بازار ارز دیجیتال را افشا کرد

رابین هود تعداد معامله‌‌گران در بازار ارز دیجیتال را افشا کرد

Robin hood پرده از رشد عمده‌ی ۹.۵ میلیون نفری معامله‌گران حوزه ارزهای دیجیتال در سه ماه اول سال ۲۰۲۱ برداشت.

به گزارش ارزنیوز؛ شرکت خدمات_مالی Robinhood اعلام کرده است که در سه ماه اول سال، تعداد مشتریانی که در حوزه ارزهای دیجیتال تجارت داشته‌اند به بالاترین رقم 9.5 میلیون نفر رسیده است، در حالی که این رقم در سه ماه چهارم سال 2020 به 1.7 میلیون نفر رسیده بود.

این افزایش نشانگر این است که هیاهوی پیرامون ارزهای دیجیتالی، به ویژه بیت کوین، رشد چشمگیری در سرمایه گذاری خرده فروشی ایجاد می‌کند.

Robinhood در این اظهارات تعداد معامله‌گران بیت کوین، dogecoin، اتر و سایر ارزهای دیجیتال را نیز فاش می‌کند، اما احتمالاً این جهش بیشتر به دلیل تجارت بیت کوین است، زیرا این اکثریت، عمده حجم مبادلات را تشکیل می‌دهند.

TechCrunch گزارش داد که این شرکت در دو ماه اول سال 2021 حدود شش میلیون مشتری جدید در سیستم عامل خود ثبت کرده است. در مقایسه با سال قبل، این افزایش حتی بیشتر نیز خواهد شد. در سال 2020، Robinhood در یک ماه حداکثر 401،000 مشتری و به طور متوسط در هر ماه حدود 200 هزار مشتری داشته است.

Robinhood’s Christine Brown در اطلاعیه‌ای نوشت که ما Robinhood Crypto را راه اندازی کردیم تا به مشتریان خود فرصت خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بدهیم، اما با وجود طیف وسیعی از دارایی‌های ارائه شده از طریق کارگزاری‌ها، هنوز هم کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

از ابتدای سال، تیم رمزنگاری Robinhood بیش از 3 برابر شده است و ما به رشد خود ادامه می‌دهیم. ما افراد شگفت انگیزی را در تمام امور مهندسی‌، امنیت و انطباق استخدام کرده‌ایم تا به ما در مقیاس سازی و ساخت سریع و ایمن برداشت و سپرده در رمز‌ارزها کمک کنند.

اگرچه Robinhood مأموریتی خود آگاهانه، برای دموکراتیک کردن دسترسی به بازارهای مالی است، اما انتقاد بسیاری را در فضای بیت کوین، به دلیل قطع دسترسی کاربرانی که می‌خواستند تجارت اوراق بهادار GameStop را انجام دهند، دریافت کرد. با امکان دسترسی به بیت کوین، یک دارایی مالی غیرمتمرکز واقعی، Robinhood می‌تواند رسالت خود را به طور موثرتری تحقق بخشد.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید