سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار رشد بهای XRP در پی اقدامات علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار

رشد بهای XRP در پی اقدامات علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار

توکن ریپل که در حال حاضر در رتبه ششم ارزهای دیجیتال قرار دارد، تنها در ۲۴ ساعت توانست ۴.۷۸ درصد افزایش یافته و به ۱.۱۹ دلار برسد.

به گزارش ارزنیوز؛ بهای توکن XRP پس از چند اقدام شرکت ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مسیر افزایشی قرار گرفته است. توکن ریپل که اکنون در رتبه ششم ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد، در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۷۸ درصد افزایش یافته و به ۱.۱۹ دلار رسیده است.

گفتنی است که این شرکت روز پنجشنبه در نامه‌ای به قاضی پرونده اختلاف ریپل و کمیسیون بورس اوراق بهادار، به روند پرونده و سهل انگاری این نهاد در جریان دعوی حقوقی اعتراض کرد که با استقبال قاضی پرونده روبرو شد.

گفتنی است که بهای این توکن در یک هفته اخیر ۱۱.۵۷ درصد رشد کرده و ارزش بازار کل آن را به ۵۵.۵۹ میلیارد دلار رسانده است.

ریپل این هفته دست قدرتمند دیگری را مقابل SEC رو کرد. در مرکز این پرونده جدید، سخنرانی سال 2018 بیل هینمن، مدیر سابق بخش مالی SEC قرار دارد.

روز جمعه، قاضی پرونده، سارا نتبورن، به نفع ریپل رأی داد و بررسی جدید را در دستور کار خود قرار داد اما همچنان معلوم نیست که چه زمانی نتیجه نهایی مشخص می‌شود. عملکرد قیمت یک شبه XRP نشان دهنده افزایش اعتماد به این ارز در هفته جاری بوده و نشان می‌دهد که ریپل از طوفان قانونی عبور خواهد کرد.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید