پنج‌شنبه 29 اردیبهشت 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها رشد عجیب سه توکن سوار بر پامپ بیت کوین

رشد عجیب سه توکن سوار بر پامپ بیت کوین

هم زمان با صعود قیمت ارز بیت کوین برخی از آلت کوین‌ها نیز رشد دو رقمی را تجربه کرده‌اند‌. توکن‌های TRAC، KDA ، CTSI پر بازده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر بوده‌اند‌.

به گزارش ارزنیوز؛ هم‌زمان با صعود قیمت بیت کوین به سطح ۶۷ هزار دلار، برخی از آلت کوین‌ها نیز رشدهای دو رقمی را تجربه کردند. بر اساس داده‌های تریدینگ‌ویو و کوین‌تلگراف مارکتس پرو، توکن‌های TRAC، کادنا (KDA) و کارتزی (CTSI)، پربازده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر بوده‌اند.

در روز گذشته، بهای توکن TRAC حدود ۲۸.۳۴ درصد، KDA به میزان ۲۴.۱۱ درصد و CTSI حدود ۲۳.۵۷ درصد افزایش یافته است.

کادنا، یک بلاک چین متمرکز بر پروژه است که، طی 24 ساعت گذشته با افزایش شتاب در بازار، با یک رشد قیمتی مطلوب روبرو شده است. داده‌های تریدینگ ویو نشان می‌دهد که قیمت کادنا پس از رسیدن به پایین‌ترین سطح یعنی 2.60 دلار در 19 اکتبر، روند معکوس را در پیش گرفته و به بالاترین سطح روزانه 3.47 دلار در 20 اکتبر رسیده است.

از سوی دیگر کارتزی یک پروتکل بلاک چین است که بر ادغام ابزارهای سنتی مورد استفاده توسط توسعه دهندگان با ابزارهای غیر متمرکز بنا شده است و به تکامل قراردادهای هوشمند و در دسترس قرار دادن آن‌ها برای کاربران کمک می‌کند.

در این خصوص داده‌های کوین تلگراف مارکت گزارش می‌دهد که قیمت کارتزی 51 درصد از پایین‌ترین قیمت آن یعنی 0.70 دلار در 19 اکتبر، افزایش یافته و به بالاترین سطح روزانه، 1.07 دلار رسیده، زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن 587 درصد افزایش یافته و به 288 میلیون دلار صعود کرده است.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید