چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار رشد مبادلات شیبا، کارمزهای اتریوم را به شدت افزایش داد

رشد مبادلات شیبا، کارمزهای اتریوم را به شدت افزایش داد

روز گذشته کارمزد مبادلات شبکه اتریوم و صرافی یونی سوآپ تا سطح قابل توجهی افزایش یافت. بسیاری از کارشناسان دلیل این تغییرات را رشد مبادلات و ارزش توکن "شیبا‌ اینو" عنوان کرده‌اند.

به گزارش ارزنیوز؛ قیمت شیبا اینو (SHIB)، توکن ایجاد شده برای بیش‌تر دیده شدن دوج کوین، در کمال تعجب کاربران و تنها با گذشت ۳۰ روز، ۳۲۵۰۰ درصد افزایش یافته و در نتیجه، با افزایش معاملات این توکن، از روز گذشته، بلاکچین اتریوم کارمزد خود را به مقدار قابل توجهی افزایش داده است.

طبق گفته اتراسکن (Etherscan)، متوسط ​​هزینه‌های کارمزد اتریوم پس از افزایش قیمت شیبا، تقریباً به ۹ دلار رسیده و این درحالی است که برای انتقال توکن‌های ERC-20، کاربران باید به طور متوسط ​​۲۰ دلار هزینه بپردازند.

از سوی دیگر، قیمت کارمزدهای معاوضه توکن در صرافی غیر متمرکز یونی‌سوآپ (Uniswap) نیز، به طور ناگهانی به حدود 260 دلار رسیده است. در همین خصوص لاری سرماک، تحلیل‌گر رمزنگاری، اخبار منتشر شده از تأثیر شیبا بر نرخ کارمزد اتریوم را تأیید کرد .

بر اساس گزارشی از پلتفرم کوین مارکت کپ، شیبا زمانی مورد توجه واقع شد که قیمت آن تا افزایش ۵۰۰ درصدی نیز پیش رفت و به بالاترین ارزش خود یعنی 0.0000195 دلار رسید. قابل توجه است که این توکن بیش از یک ماه پیش با قیمت 0.00000006 دلار معامله می‌شد.

همچنین؛ داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که عمده حجم مبادلات روزانه یونی سوآپ نیز در روز گذشته مربوط به توکن شیبا با سقف ۲.۴ میلیارد دلار بوده است که تقریبا نیمی از حجم روزانه این صرافی را در بر‌میگیرد.

شیبا با حداکثر سقف برنامه ریزی شده برای ارائه 1،000،000،000،000،000 توکن به کاربران، در حال حاضر در رتبه سی‌ام ارزهای دیجیتال برتر بازار قرار گرفته است.

اما هنوز مشخص نیست که دقیقا چه چیزی باعث این پامپ سریع شیبا می‌شود. در خصوص این افزایش قیمت، برخی از کاربران به توییت اخیر ارسال شده توسط ایلان ماسک اشاره کردند که در آن ماسک گفته بود: من به دنبال یک توله سگ شیبا هستم.

لینک منبعcryptoslate

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید