چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه اخبار رشد ۷۰ درصدی شیبا اینو/ رقیب سر سخت، دوج کوین را کنار...

رشد ۷۰ درصدی شیبا اینو/ رقیب سر سخت، دوج کوین را کنار می‌زند

در پی حمله نهنگ معروف شیبا اینو و خرید معامله بسیار زیادی از این ارز تنها در ۲۴ ساعت روز گذشته، رشد معاملات شیبا سبب شگفتی بسیار در بازار شده و حجم این معاملات به بیش از ۵.۹ میلیارد دلار در روز رسیده است.

به گزارش ارزنیوز؛ شیبا اینو (SHIB) جامعه‌ی ارزهای دیجیتال را با رشد بیش از ۷۰ درصد تنها در یک روز، مبهوت خود کرده است. طبق داده‌های سایت کوین مارکت کپ حجم معاملات روزانه این ارز رشد عجیبی داشته و به بیش از ۵.۹ میلیارد دلار در روز رسیده است.

شیبا اینو که به عنوان یک شاخه فرعی از دوج کوین ساخته شده است، توانسته به طور قابل توجهی از دوج کوین، که در حال حاضر ۱۰ درصد در ۲۴ ساعت گذشته رشد داشته است، سبقت بگیرد.

این ارقام چشمگیر توانسته این ارز را به پنجمین ارز دیجیتال با بیشترین حجم معامله بعد از تتر (USDT)، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و استیبل کوین بایننس (BUSD) قرار دهد.

جهش تازه شیبا اینو را می‌توان با توییت اخیر ایلان ماسک مرتبط دانست؛ مدیرعامل تسلا در این پیام توییتری تصویری از سگ شیبا اینوی خود را منتشر کرده بود. گفتنی است این میم کوین از ابتدای امسال تاکنون حدود ۸۰۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است.

لینک منبعu.today

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید