سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار رکورد جدید بیت کوین با بیش از 43 هزار دلار در اخبار...

رکورد جدید بیت کوین با بیش از 43 هزار دلار در اخبار تسلا

همزمان با در هم ریختن خبرهای مربوط به قصد تسلا ، اطلاعات بازارهای Cointelegraph و TradingView به دنبال جهش سریع به بیش از 41000 دلار ، BTC / USD را دنبال کردند. طبق cointelegraph.com ، پرونده ای با تنظیم کننده کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) ایالات متحده نشان می دهد که این شرکت قصد دارد بیت کوین به ارزش 1.5 دلار خریداری کند.

“در ژانویه 2021 ، ما سیاست سرمایه گذاری خود را به روز کردیم تا انعطاف پذیری بیشتری برای تنوع بیشتر و به حداکثر رساندن بازده پول نقد خود فراهم کنیم که برای حفظ نقدینگی عملیاتی کافی مورد نیاز نیست. به عنوان بخشی از سیاست ، که به طور مناسب توسط کمیته حسابرسی تصویب شد هیئت مدیره ما ، ممکن است بخشی از این وجه نقد را در دارایی های ذخیره خاص جایگزین از جمله دارایی های دیجیتال ، شمش طلا ، صندوق های معامله شده با بورس طلا و سایر دارایی هایی که در آینده مشخص شده سرمایه گذاری کنیم.

“پس از آن ، ما براساس این سیاست 1.50 میلیارد دلار کل در بیت کوین سرمایه گذاری کردیم و ممکن است گاه به گاه یا بلند مدت دارایی های دیجیتال را خریداری و نگهداری کنیم. علاوه بر این ، انتظار داریم که در آینده نزدیک پذیرش بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت برای محصولات خود آغاز کنیم ، با توجه به قوانین قابل اجرا و در ابتدا به صورت محدود ، که ممکن است پس از دریافت آنها را تصفیه کنیم یا نکنیم. ”

این گام به دنبال سیگنالهای امیدوارکننده ای از مدیر عامل شرکت الون ماسک ، ثروتمندترین مرد جهان است که هفته گذشته علناً اعلام کرد که وی “حامی” بیت کوین است.

منبع:

https://cointelegraph.com/news/bitcoin-hits-43k-all-time-high-as-tesla-invests-1-5-billion-in-btc

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید