سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401
خانه اخبار رکورد شکنی ۱۳۰ درصدی کارنسی داتکام در نیمه اول سال

رکورد شکنی ۱۳۰ درصدی کارنسی داتکام در نیمه اول سال

کارنسی داتکام اعلام کرد که در نیمه اول سال ۲۰۲۱ رشد چشمگیری را در بخش افزایش مشتریان و حجم مبادلات خود پشت سر گذاشته است.

به گزارش ارزنیوز؛ پلتفرم ارز دیجیتال کارنسی داتکام اعلام کرد، تعداد مشتریان و حجم مبادلات این پلتفرم در نیمه نخست امسال رشد چشمگیری داشته است. تعداد کاربرانی که در این پلتفرم اروپایی حساب افتتاح کرده‌اند ۱۳۰ درصد نسبت به ۶ ماه دوم ۲۰۲۰ بیشتر شده است.

حجم مبادلات این پلتفرم نیز در این بازه زمانی با افزایش ۱۹۷ درصدی همراه بوده است. کاربران این پلتفرم در نیمه نخست ۲۰۲۱ بیشتر به بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و میم‌ کوین‌های محبوب بازار توجه داشته‌اند.

ویتالی کدیک، رئیس استراتژی کارنسی داتکام، در مورد یافته‌های این شرکت اظهار داشت: داده‌های ما نشان می‌دهد که پذیرش جهانی ارزهای رمزنگاری شده محکم است و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت پذیرش را شاهد نخواهیم بود. به همین روی، مقررات جهانی بیشتر، افزایش علاقه موسسات و جستجوی مداوم برای منابع جایگزین جهت بازدهی در محیطی با نرخ بهره پایین، از طبقه دارایی‌های رو به رشد حمایت می‌کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود افزود: ما هر روزه شاهد آن هستیم که افراد بیشتری به ارزهای رمزنگاری شده روی آورده‌اند. به عنوان یک بستر مجاز و دارای مجوز برای ارائه خدمات فناوری توزیع شده، کارنسی داتکام برای حمایت از سرمایه گذاران در سفر آن‌ها به سوی پیشرفت در حوزه دارایی دیجیتال بسیار مناسب است.

همچنین لازم به ذکر است، رشد سریع کارنسی داتکام در ماه‌های اخیر با پاسخ سریع به نیازهای مشتریان از سوی  پشتیبانی این مجموعه انجام شده است.

لینک منبعcryptobriefing

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید