سه‌شنبه 3 خرداد 1401
خانه اخبار رگولاتور ایالات متحده می خواهد اقدامات ناعادلانه در برابر مشاغل Crypto را...

رگولاتور ایالات متحده می خواهد اقدامات ناعادلانه در برابر مشاغل Crypto را متوقف کند

طبق اعلامیه روز جمعه ، دفتر نظارت بر ارز (OCC) در حال جستجو برای نظرات عمومی در مورد قانون سازی است که بانک ها را از انکار خدمات به مشاغل بر اساس بخش متوقف می کند.

همانطور که توسط cointelegraph گزارش شده است ، اطلاعیه OCC به موضوعات سیاسی دکمه ای داغ اشاره دارد که بانک ها به طور منظم خدمات خود را از جمله شرکت های نفت و گاز در آلاسکا و همچنین برنامه ریزی والدین را رد می کنند.

بروکس به ماهیت دو حزبی بسیاری از این ممنوعیت ها اشاره کرد: “این موارد از نظر سیاسی جناحی نیستند ، اما انواع مختلفی از تلاش ها وجود دارد که ما برای سلاح سیاسی سیستم بانکی دیده ایم.” وی همچنین افزود كه: “یك سیاست سیاسی خزنده در صنعت بانكداری وجود دارد كه می تواند بسیار خطرناك باشد.”

بروکس اظهار داشت:

در ایالات متحده جایی نیست که رمزنگاری غیرقانونی باشد ، اما مجوزهای مختلفی برای صدور مجوز برای شرکت های درگیر با مشاغل وجود دارد ، بنابراین واضح است که اگر بانکی یکی از آن مشاغل بانکی را انجام می داد ، یکی از مواردی که بانک به عنوان بخشی از تلاش خود به آن نگاه می کند این است  که آیا آن صرافی یا تجارت دیگر تأییدیه های مربوطه را در آن ایالت داشته اند. “”

طبق Cryptopotato ، OCC می خواهد با تبعیض خاموش در مورد مشاغل رمزنگاری پایان یابد. به جای استفاده از ملاحظات کلی در مورد همه مشاغل رمزنگاری ، بانک ها اکنون باید هر شرکت را جداگانه ارزیابی کنند. پیشنهاد “دسترسی عادلانه به خدمات مالی” به دنبال راهی بیشتر برای ارزیابی ریسک مشاغل خاص مانند فناوری اطلاعات ، مبادلات ، پروتکل های پرداخت و غیره است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید