چهارشنبه 4 خرداد 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها ریزش بازار پله پیشرفت مجدد سه توکن محبوب این روزها

ریزش بازار پله پیشرفت مجدد سه توکن محبوب این روزها

پس از ریزش کلی معاملات بازار و دستیابی بیت کوین به قیمت ۵۸ هزار دلار، امروز سرتاسر بازار به رنگ قرمز درآمد اما ۳ توکن وان اینچ، شیبا اینو و مسک نتورک همچنان در حال رشد چشم گیر خود هستند.

به گزارش ارزنیوز؛ همزمان با ریزش بیت کوین به ۵۸ هزار دلار، کلیت بازار ارزهای دیجیتال امروز به رنگ قرمز درآمد؛ با این حال چندین آلت کوین از جمله توکن‌های وان اینچ (1INCH)، شیبا اینو (SHIB) و مسک نتورک (MASK) رشد چشمگیری را تجربه کردند و به ترتیب حدود ۴۲، ۳۹ و ۲۳ درصد افزایش یافتند. ادغام مهم پروتکل و لیست شدن در چند صرافی‌ محرک رشد این توکن‌ها بوده است.

وان اینچ یک شبکه توزیع‌شده و صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که پروتکل‌های غیرمتمرکز را در چندین شبکه بلاک چین، از جمله اتریوم (ETH)، زنجیره هوشمند بایننس، پالیگان (MATIC) و آربیتروم به هم متصل می‌کند.

شیبا اینو یک پروژه با موضوع میم از تصویر یک سگ است که در طول سال 2021 پیشرفت چشم گیری را تجربه کرد زیرا این پروژه از یک الگوی رفتاری ساده به یک اکوسیستم در حال تکامل تبدیل شده است که قابلیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) را ارائه می‌دهد.

مسک نتورک یک پروتکل متمرکز بر رسانه‌های اجتماعی است که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌ها و چت‌ها را در پلتفرم‌هایی مانند توییتر و فیس‌بوک رمزگذاری کنند و آن را به گونه‌ای تنظیم کنند که فقط دوستان و مخاطبین قادر به رمزگشایی و دسترسی به آنها باشند.

لینک منبعcointelegraph

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید