چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه آموزش آلت کوین‌ها ریزش ۱۳ درصدی سولانا/ اختلالی که محاسبات را بر هم زد

ریزش ۱۳ درصدی سولانا/ اختلالی که محاسبات را بر هم زد

در روز گذشته و در پی بروز اختلالی در شبکه بلاکچین سولانا، قیمت این ارز با سقوطی چشم گیر مواجه شد و تنها در طی ۲۴ ساعت توانست ۱۳ درصد کاهش ارزش را برای این ارز به همراه داشته باشد.

به گزارش ارزنیوز؛ به‌ دنبال بروز مشکل فنی در بلاکچین سولانا، قیمت این ارز دیجیتال شکستی قابل ‌توجه را تجربه کرده و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ درصد کاهش یافته است. در پی این سقوط قیمت سولانا به کف هفتگی خود در ۱۴۵ دلار رسید و اکنون هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمت ۱۵۶ دلار معامله می‌شود.

لازم به ذکر است که مشکل شبکه سولانا تا به این لحظه برطرف نشده است.

به گزارش منتشر شده از کوین دسک، این اختلال سراسری از روز گذشته و به دنبال کاهش دسترسی به منابع شبکه ایجاد شده است و سبب شد تا تمام دسترسی اعتبار سنج‌ها به شبکه تا به این لحظه مختل شود.

به گفته تیم فنی بلاکچین سولانا این قطعی گسترده مربوط به لایه اولیه شبکه می‌باشد، اما تبعات آن بر تمامی پروژه‌های تحت پوشش بستر سولانا تأثیر گذار خواهد بود.

زمان بروز خرابی و قیمت ناشی از آن یک توقف غیر منتظره در روند صعودی اخیر سولانا رقم زد که سبب شد تا قیمت (SOL) از حدود ارزش 35 دلاری خود در تاریخ 1 اوت، به بالاترین سطح جدید در هفته گذشته (بالای 213 دلار) برسد.

به دنبال انتشار این اخبار، اعتبارسنج‌ها رأی به راه اندازی مجدد ریستارت شبکه دادند و در پی آن سولانا در بیانیه‌ای اضهار داشت: در حال حاضر در تلاش جهت راه اندازی نسخه جدید از این شبکه هستیم تا مشکلات و اختلالات بلاکچین را برطرف نماید.

لینک منبعdecrypt

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید